آبروی دختر جوان ؛ بهانه ای برای سودجویی سه مجرم

۳مرد جوان که با فریب دختری جوان پس از آزار و اذیت وی قصد داشتند فیلمهای غیراخلاقی ای را که از او تهیه کرده بودند، به فروش برسانند، در دماوند شناسایی و دستگیر شدند.
به گزارش خبرنگار جام جم ، یک هفته پیش ، مرد ناشناسی با مرکز پلیس آگاهی دماوند تماس گرفت و عنوان کرد ۳مرد به نامهای مهران ، مهرداد و امیر، دختری را فریب داده و قصد دارند فیلمهای غیراخلاقی ای را که از وی تهیه کرده اند، در سطح گسترده ای به فروش برسانند.
با توجه به حساسیت موضوع ، سردار زارعی ، فرمانده انتظامی استان تهران دستور ویژه ای را برای شناسایی و دستگیری متهمان صادر کرد تا این که متهمان در پی عملیات ضربتی در یکی از محله های دماوند شناسایی و دستگیر شدند و در بازرسی از مخفیگاه آنها، تعداد زیادی سی دی های غیراخلاقی تهیه شده از دختر جوان ، کشف و ضبط شد.
مهران ، یکی از متهمان در اظهاراتش گفت: من و برادرم مهرداد و دوستمان امیر، دختر جوان را در یکی از محله های دماوند فریب دادیم و پس از ارتباط دوستی با وی ، او را به منزلی کشاندیم و با زور و تهدید مورد آزار و اذیت قرار دادیم و با تهیه فیلم غیراخلاقی او را تهدید به قتل کردیم تا ماجرا را برای کسی فاش نکند.
چند روز بعد، با وسایل و امکانات رایانه ای که همراه داشتیم ، فیلم و سی دی غیراخلاقی را که از او تهیه کرده بودیم ، به تعداد زیاد تکثیر کردیم تا به فروش برسانیم.
به دنبال اعترافات متهم ، همدستان وی نیز به جرایم خود اعتراف کردند.