آتش زدن پرچم ایران در روزی بازی با بحرین + عکس

تماشاچیان طرفدار تیم بحرین در ورزشگاه منامه اقدامات ضد اخلاقی بی شماری انجام دادند که به نظر می رسد توسط ناظر فیفا در جریان این بازی به ثبت رسیده است اما آیا با این اقدامات برخورد مقتضی با طرف های بحرینی و فدراسیون فوتبال بحرین صورت خواهد گرفت ؟

بنا به گزارش «تابناک»، به نقل از سایت عربی باشگاه ایرانی در ابتدا و در حالی که سرود ملی ایران در ورزشگاه در حال پخش بود برخی از تماشاچیان با در آوردن کفش های خود و بر دست گرفتن آنها اقدام به بی احترامی به تیم ملی ایران نمودند .

در حین بازی هم تماشاگر بحرینی با پرچم این کشور وارد زمین بازی شد که با رفتار نرم نیروهای امنیتی به بیرون زمین هدایت شد.

از سویی دیگر در اطراف ورزشگاه و در میان جای جای ورزشگاه پرچم های عربستان سعودی را بر دست گرفته بودند که یک اقدام نمادین سیاسی در حمایت از اشغال و سرکوب جنبش مردم بحرین علیه حاکمیت آل خلیفه است .

در پایان بازی و در حین خروج تیم ملی ایران از زمین مسابقه به سوی بازیکنان ایرانی بطری های اب پرتاپ شد و از همه جسارت آمیز تر در حرکتی زشت و شرم آور برخی از هواداران تیم بحرین که چه بسا نیروهای افراطی سعودی بودند ،

اقدام به اتش زدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران نمودند و این در حالی است که الله اکبر بر این پرچم نقش بسته و اهانت کنندگان به اسانی شاهد نقش اسم جلاله بر پرچم بودند .

۲۲ آبان ۱۳۹۰

4 نظر برای "آتش زدن پرچم ایران در روزی بازی با بحرین + عکس" ارسال شده
 1. حمید گفت:

  اگه ایرانی ها این کارو میکردن تمام سازمانهای جهانی علیه ایران بسیج میشدن.سیاست مداران ایرانی میرفتن گردن خم میکردن.واقعا سیاست مداران ایرانی کاری نکنن مایه شرمساری ایران و ایرانیه.

  خدا رحمت کنه حضرت فردوسی بزرگ رحمت الله علیه. فردوسی بزرگ میفرمایند :
  ز شیر شتر خوردن و سوسمار*عرب را به جایی رسیده است کار
  که ملک کیانی کند آرزو* تفو بر تو ای چرخ گردون تفو.

 2. noorieh گفت:

  arabe vahshian dige

 3. م گفت:

  خدالعنتشون کنه. همین

 4. sadeq گفت:

  be nazare man moghassere in eghdamate waghihaneye arabha ke moteassefaneh dar tamameh keshwar haye khalije fars moshahedeh mishawad,,tanha wa tanha siyasat madar haye ma hastand ke ba in be tammadoonha modara mokonand.

نظرات بسته شده است.