آخرین جزییات از اعترافات ناپدری متهم به قتل دختر شانزده ساله
images/20071023/killer.jpg :مردی که به اتهام قتل دخترخوانده ۱۶ ساله اش در یکی از محله های کرج بازداشت شده است ، روز گذشته در ادامه تحقیقات ، جزییات تازه ای از جنایت را فاش کرد.
۲۶ مهر امسال ، زنی با مراجعه به شعبه یکم بازپرسی دادسرای امور جنایی کرج از ناپدید شدن دختر ۱۶ ساله اش – لیلا – خبر داد.به دنبال این شکایت ، کارآگاهان جنایی استان تهران ، تحقیقات گسترده ای را برای یافتن دختر گمشده آغاز کردند تا این که معلوم شد دختر نوجوان پس از ازدواج دوباره مادرش با مردی به نام صباح ، با وی اختلاف هایی پیدا کرده و پس از گم شدن لیلا، وی هم ناپدید شده است.
به این ترتیب ، ماموران به تحقیق از اعضای خانواده لیلا پرداختند تا این که خواهر ۱۰ ساله وی ، راز قتل خواهرش را فاش کرد و گفت که ناپدری صباح را در حال حمل فرشی لوله شده ، دیده که سر خواهرش از لای فرش معلوم بوده است.
به دنبال اظهارات تنها شاهد حادثه ، جستجو برای یافتن ناپدری فراری آغاز شد تا سرانجام وی چند روز پیش در خرمدشت کرج ، شناسایی و دستگیر شد و با انتقال به مرکز پلیس اعتراف کرد که پس از مشاجره با دختر نوجوان ، او را هل داده که وی تعادلش را از دست داده و سرش به شوفاژ اصابت کرده و پس از این که یک روز و نیم جسد را داخل مینی بوس خود پنهان کرده و با آن در شهر گشت زده ، آن را به بیابان های اطراف ملک آباد کرج منتقل و در آنجا رها کرده است.
به دنبال اظهارات مرد قاتل ، کارآگاهان جنایی با مراجعه به محل ، موفق به کشف جسد دختر نوجوان که آثار کبودی روی گلویش نمایان بود، شدند و آن را برای بررسی دلیل مرگ به پزشکی قانونی منتقل کردند. روز گذشته ناپدری متهم به قتل برای ادامه تحقیقات به شعبه یکم بازپرسی دادسرای امور جنایی کرج انتقال یافت و در اظهاراتش گفت: پس از ازدواج با مادر لیلا (مقتول)، او بنای ناسازگاری با من گذاشت و باهم مشاجره می کردیم تا این که از چندی پیش ، متوجه شدم او با جوانی آشنا شده و قصد ازدواج با وی را دارد، بنابراین به خاطر سن کم لیلا، از او می خواستم از تصمیمی که گرفته منصرف شود و ادامه تحصیل دهد تا شرایط زندگی اش بهتر شود، اما قبول نمی کرد و درگیری هایمان بیشتر شد تا این که روز حادثه پس از مشاجره باهم ، لیلا از آشپزخانه چاقویی برداشت و به سمتم حمله کرد که آن را از دستش گرفتم و روسری اش را به دور گردنش انداختم و او را خفه کردم. بنا بر این گزارش ، متهم به قتل با قرار قانونی بازداشت شد، تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.