آرمناک پطروسیان: اعتبار من به دلیل اختلاف با لوکا از بین نرفت

پطروسیان: اعتبار من به دلیل اختلاف با لوکا از بین نرفت

خبرگزاری فارس: دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان گفت: دلیلی ندارد به خاطر اتفاقاتی که پایان فصل رخ داد، نگران اعتبارم باشم چون جایگاه خودم را دارم.

آرمناک پطروسیان که اکنون در کشور ارمنستان به سر می‌برد، در گفت‌وگو با فارس درباره پایان همکاری‌اش با سپاهان اظهار داشت: بعد از ۱۰ روز استراحت به ایران برمی‌گردم تا کارهای تسویه حساب را انجام دهم. بخشی از مراحل آن را طی کردم. در این تیم ماندنی نیستم؛ البته این جدایی به معنی وجود مشکل بین من و باشگاه نیست.
وی افزود: برای آینده تصمیم‌گیری نکرده‌ام. دلیلی هم ندارد که از حضور دوباره در لیگ ایران منصرف شوم.
پطروسیان در پاسخ به این سؤال که این فصل نتوانست انتظارات را برآورده کند، گفت: بالاخره نفهمیدم منظور از انتظارات چیست. صاحب بهترین خط دفاع و کمترین گل خورده شدیم. چطور امکان دارد که بد بوده باشم.
این دروازه‌بان درباره این که بوناچیچ نظری روی او نداشت، بیان کرد: این بحث با عدم برآورده شدن انتظارات فرق می‌کند. لوکا سرمربی بود و می‌توانست نظراتش را بدهد. او خودش بیشترین بازی را به من داد و در پایان به این نتیجه رسید که من را کنار بگذارد.
وی اضافه کرد: از این بحث‌ها خسته شدم. نمی‌خواهم راجع به آن حرف بزنم. اتفاقاتی که این فصل افتاد هیچ تاثیری در اعتبار من نداشته و مشکلی با این قضیه ندارم.