محصولات دانلودی

آزار و اذیت دختر ۱۰ ساله توسط پلیس شیطان صفت

رسانه‌‌های مصری رپرتاژ دادند یک افسر پلیس عربستانی به اتهام تجاوز به یک دختربچه ۱۰ ساله مصری در یکی از استان‌‌های توریستی این کشور، بازداشت شد.

آزار و اذیت دختر ۱۰ ساله

نیروهای امنیتی مصر در استان بحرالاحمر (شرق مصر) این کشور یک افسر پلیس عربستان را به اتهام تجاوز به دختری ۱۰ ساله بازداشت کردند.

نیروهای امنیتی مصری گزارشی دریافت کرده بودند که این افسر سعودی هنگام حضور در استان توریستی بحر الاحمر در منطقه الممشی در الغردفه به یک دختربچه ۱۰ ساله تجاوز کرده است.

پدر قربانی بعد از وقوع این حادثه اقدام به شکایت از این افسر سعودی کرده که با وجود انکارهای متهم او به دادستانی مصر ارجاع داده شده و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

فارس

اخبار مرتبط:

بازداشت عامل آزار وحشیانه دختربچه ۸ ساله در مشهد + عکس

آزار و اذیت دختر بچه ایرانی توسط افغانی شیطان صفت + عکس

آزار و اذیت دختر جوان مقابل چشمان پدرش

آزار و اذیت بی‌رحمانه دختر بچه ۳ ساله در تهران

آزار و اذیت زن جوان در مقابل فرزندش +عکس

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۴ June 2016 | 1:51 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما