آغاز حذف پولدار‌ها از دریافت یارانه نقدی

ایرج ندیمی با اشاره به موضوع حذف یارانه غیرنیازمندان اظهار داشت: بر اساس گزارشی که وزیر اقتصاد در این باره ارائه کرد، گفته شد که یارانه افراد با درآمد مکفی قطع شده و به خود آن‌ها نیز اطلاع داده شده است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه موضوع طبقه دهک و یا دسته‌بندی خاصی برای حذف ثروتمندان وجود ندارد، تصریح کرد: در این جلسه عنوان شد که بر اساس بانک‌های اطلاعاتی موجود اقدام به شناسایی و حذف ثروتمندان شده است.

به گفته این نماینده مجلس حذف افراد از یارانه نقدی فقط شامل ثروتمندان می‌شود و طبقات متوسط و فقیر را مد نظر قرار نخواهد داد.

وی تاکید کرد: دولت معتقد است در زمینه حذف غیر نیازمندان و ثروتمندان در جهت اطلاع‌رسانی و رسانه‌ای شدن آن اقدام نخواهد کرد.

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که حدود ۱۰ میلیون نفر از غیر نیازمندان در حال حذف از دریافت یارانه نقدی هستند، همچنین قانون بودجه سال ۹۴، دولت را موظف کرده است تا یارانه ثروتمندان را حذف کند. (فارس)

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۰ April 2015 | 4:22 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.