محصولات دانلودی

آغاز چهل و نهمین نشست جامعه اقتصادی کشورهای غرب آفریقا

آغاز چهل و نهمین نشست جامعه اقتصادی کشورهای غرب آفریقا

آغاز چهل و نهمین نشست جامعه اقتصادی کشورهای غرب آفریقا

جهان > مجامع‌ جهانی – همشهری‌آنلاین:
چهل و نهمین کنفرانس جامعه اقتصادی کشورهای غرب آفریقا (اکوواس) در داکار پایتخت سنگال آغاز به کار نمود.

با برگزاری این کنفرانس ریاست یک ساله ماکی سال، رئیس‌جمهور سنگال بر سازمان منطقه‌ای جامعه اقتصادی کشورهای غرب آفریقا ( اکوواس) رسما به پایان می‌ رسد.

در این کنفرانس، مارسل دسوزا، وزیر سابق کشور بنین، رسما ریاست این سازمان را بر عهده خواهد گرفت .

در مراسم گشایش این نشست رئیس‌جمهور سنگال گفت: با این‌که داعش در غرب آفریقا حضور ندارد اما همچنان تهدیدهای تروریستی به عنوان نگرانی عمده منطقه مطرح است.

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، ماکی سال از تمام سیاستمداران در گینه بیسائو خواست برای مراقبت از دموکراسی در کشورشان تلاش کنند. روز پنجشنبه، خوزه ماریو واز رئیس ‌مهور گینه بیسائو تیم جدیدی را با سرپرستی باکیرو دجا به عنوان نخست‌وزیر معرفی نمود که با مخالفت حزب اکثریت این کشور یعنی حزب آفریقایی استقلال گینه و کیپ ورده ( دماغه سبز) مواجه شد. دومینگوس سیموئس پریرا نخست‌وزیر سابق گینه بیسائو روز شنبه وارد این اجلاس شد.

پریرا گفت: به آنجا رفته است تا اطمینان حاصل کند که رهبران جامعه اقتصادی کشورهای غرب آفریقا از وضعیت گینه بیسائو آگاه هستند.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما