محصولات دانلودی

آمار جالب قطبی در تیم ملی:۴ برد،۴ باخت و۴ مساوی

سرمربی تیم فوتبال ایران پس از شکست برابر قطر گفت: پس از دریافت ۲ گل خیلی خوب جنگیدیم، اما روز خوبی نداشتیم.

  تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته در اولین مسابقه خود در تورنمنت دوحه مقابل قطر با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد تا امیدهای این تیم برای کسب عنوان قهرمانی در این تورنمنت کاهش یابد.
 افشین قطبی پس از شکست در این مسابقه اظهار داشت: در یک مسابقه فوتبال و از دقیقه یک تا ۹۰ امکان رخ دادن هر اتفاقی وجود دارد و همه لحظات مسابقه حساس است. فکر می‌کنم ما عملکرد خوبی در جریان ۹۰ دقیقه‌ای مسابقه نداشتیم.
 وی ادامه داد: در دقایق اولیه مسابقه ۲ گل دریافت کردیم، اما بازیکنانم در ادامه به بازی برگشتند و توانستیم ۲ گل خورده را بخوبی جبران کنیم. این برگشت نشان داد که بازیکنان بخوبی برای جبران گل‌های خورده جنگیدند.
 قطبی گفت: فوتبال را به زندگی روزانه تشبیه می‌کنم چون شباهت‌های زیادی بین فوتبال و زندگی وجود دارد. مقابل قطر روز ما نبود و حریف پیروز شد و این هم یکی از روزهای زندگی ما بود.
 در ادامه مسابقات ایران فردا با مالی و قطر هم با کره‌شمالی دیدار خواهند کرد.
 

قطبی در این ۱۲ بازی ۴ برد و ۴ تساوی و ۴ باخت کسب کرده است و تیم ملی تحت هدایت او ۱۲ گل زده و ۱۲ گل نیز دریافت کرده است! اما هر چهار باخت قطبی مقابل تیمهای اسیایی و به ترتیب از چین، بحرین، اردن و قطر بوده است. بردهای تیم ملی در دوران قطبی مقابل امارات، اردن، ایسلند و  بوسنی بوده و مقابل ازبکستان، مقدونیه، کره شمالی و کره جنوبی نیز مساوی کرده است.

فوتبال۳

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 685
  • ۰۸ دی ۸۸
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما