آمار نهایی ۱۱۶حوزه انتخابیه

بر اساس آخرین گزارش‌ها از شمارش آرای انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی و با اعلام نتایج نهایی ۷حوزه انتخابیه دیگر از سوی ستاد انتخابات کشور آمار نهایی ۱۱۶ حوزه انتخابیه اعلام شد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) آخرین آمار ارائه شده به این شرح است:


ا- در حوزه انتخابیه شاهین شهر ، برخوار و میمه از مجموع ۶۷۹۳۵ آراء ماخوذه، سیدمحمود حسینی دولت آباد با ۲۶۴۱۰ رای حائز اکثریت آراء شد.


۲ – در حوزه انتخابیه بندرلنگه ، بستک و پارسیان از مجموع ۸۹۷۳۰ آراء مأخوذه، احمد جباری با ۵۰۷۸۸ رای حائز اکثریت آراء شد.


۳ـ در حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان از مجموع ۱۳۲۵۱۴ آراء مأخوذه ، حسین ابراهیمی با ۵۵۳۸۲ رأی حائز اکثریت آراء شد.


۴ ـ در حوزه انتخابیه علی‌آباد کتول از مجموع ۶۱۸۰۵ آراء ماخوذه ، اسداله قره‌خانی آکوستانی با ۲۲۱۸۶ رای حائز اکثریت آراء شد .


۵ – در حوزه انتخابیه فریمان ، سرخس و احمدآباد رضویه از مجموع ۱۱۱۰۱۸ آراء مأخوذه ، سیدحسین حسینی با ۳۵۸۰۳ رأی حائز اکثریت آراء شد.


۶ – در حوزه انتخابیه بجنورد ، جاجرم ، مانه و سملقان از مجموع ۱۸۸۰۷۶ آراء مأخوذه ، محمد مهدی شهریاری با ۵۹۰۱۷ رأی و موسی الرضا ثروتی با ۵۷۵۷۹ رأی حائز اکثریت آراء شدند.


۷ ـ در حوزه انتخابیه کاشمر ، بردسکن و خلیل‌آباد از مجموع ۱۳۶۹۱۶ آراء مأخوذه، محمدرضا خباز با ۷۰۹۶۱ رأی حائز اکثریت آراء شد.


۸ – در حوزه انتخابیه کاشان از مجموع ۱۳۴۹۳۴ آراء مأخوذه ، اصغرگرانمایه‌پور با ۴۴۷۶۲ رأی حائز اکثریت آراء شد.


۹ – در حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب از مجموع ۹۷۷۹۱ آراء مأخوذه، حشمت‌اله فلاحت پیشه با ۳۵۰۵۱ رأی حائز اکثریت آراء شد.


۱۰ – در حوزه انتخابیه تربت جام و تایباد از مجموع ۲۱۳۴۹۸ آراء ماخوذه ، غلامرضا اسدالهی با ۱۱۱۸۶۶ رأی حائز اکثریت آراء شد.


۱۱ – در حوزه انتخابیه نیشابور از مجموع ۱۸۷۱۷۶ آراء مأخوذه ، سیدعلی حسینی با ۷۱۹۹۱ رأی و حسین سبحانی نیا با ۶۵۹۰۰ رأی حائز اکثریت آراء شدند.


۱۲- در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه از مجموع ۸۷۵۸۴ آراء مأخوذه، حسین اسلامی با ۴۱۶۳۳ رأی حائز اکثریت آراء شدند.


۱۳ – در حوزه انتخابیه زاهدان از مجموع ۱۷۳۹۵۹ آراء مأخوذه ، حسینعلی شهریاری با ۸۵۳۸۰ رأی و پیمان فروزش با ۷۳۵۱۸ رای حائز اکثریت آراء شدند.


۱۴ – در حوزه انتخابیه مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد از مجموع ۱۳۷۵۶۷ آراء ماخوذه ، علی‌اکبر قبادی حمزه‌خانی ۳۱۸۶۰ رای و حسن شباپور با ۲۹۰۷۲ به دوره دوم راه یافتند.


۱۵ – در حوزه انتخابیه سراب از مجموع ۶۹۰۹۱ آراء مأخوذه ، یوسف داوری با ۱۴۵۴۷ رای و مجید نصیرپور سردهایی با ۱۳۳۵۴ رای به دوره دوم راه یافتند.


۱۵ – در حوزه انتخابیه دیر و کنگان و جم از مجموع ۷۶۹۷۵ آراء مأخوذه ، قیصر صالحی با ۱۸۰۲۲رای و عسگر جلالیان با ۱۵۴۷۲رای به دوره دوم راه یافتند.


۱۶ – در حوزه انتخابیه بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان از مجموع ۱۲۸۳۱۸ آراء ماخوذه، کمال دانشیار با ۱۸۶۴۶ رای و خلیل حیات مقدم با ۱۸۶۳۷ رای به دوره دوم راه یافتند.


۱۷ – در حوزه انتخابیه جهرم از مجموع ۱۰۰۶۷۵آراء ماخوذه، محمدمهدی شجاعی‌فر با ۲۳۵۶۶ رای و محمدرضا رضایی کوچی با ۱۹۹۵۳ رای به دوره دوم راه یافتند.


۱۸ – در حوزه انتخابیه اهر – هریس از مجموع ۹۴۷۹۴ آراء ماخوذه ، غلامحسین مسعودی ریحان با ۱۵۶۶۶ رای و عباس فلاحی بابا جان با ۱۴۶۸۰ رای به دوره دوم راه یافتند.


۱۹ – در حوزه انتخابیه میاندوآب ، شاهین دژ و تکاب از مجموع ۱۷۰۵۹۸ آراء ماخوذه ، جهانبخش محبی‌نیا با ۵۴۰۰۷ رای حائز اکثریت آراء شد. محمدعلی میرزایی با ۴۱۹۰۹ رأی و علی نقی اقدسی با ۳۱۸۲۶ رای به دوره دوم راه یافتند.


۲۰ – در حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا از مجموع ۲۱۴۵۸۴ آراء ماخوذه ، سیدعلی طاهری با ۷۹۰۶۶ رای حائز اکثریت آراء شد و عبدالحسین ناصری با ۴۶۳۹۵ رای و عبدالناصر ایزدی با ۴۴۳۲۶ رای به دور دوم راه یافتند.


۲۱ – در حوزه انتخابیه همدان از مجموع ۲۰۰۵۷۵ آراء ماخوذه، حمیدرضا حاجی‌بابایی با ۱۰۹۹۷۵ رای حائز اکثریت آراء شد و سیدمحمد کاظم حجازی با ۳۹۰۲۴ رای و سیدمرتضی حسنی حلم با ۲۹۴۵۷ رای به دور دوم راه یافتند.


۲۲ – در حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند از مجموع ۹۳۸۷۵ آراء ماخوذه سیدمحمد سادات ابراهیمی با ۱۹۲۹۹ رای و حیدر سیدی با ۹۰۱۵ رای به دور دوم راه یافتند.


۲۳ – در حوزه انتخابیه خوی از مجموع ۱۲۰۰۹۵ آراء ماخوذه آقایان ایوب ایوبی با ۲۳۷۷۹ رأی و مؤید حسینی صدر با ۲۲۱۶۱ رأی به دور دوم راه یافتند .


۲۴ در حوزه انتخابیه مرند و جلفا از مجموع ۱۲۷۰۸۱ آراء مأخوذه، سیروس سازدار ۳۸۵۲۷ رأی حائز اکثریت آراء شد.


۲۵ـ در حوزه انتخابیه بویین زهرا از مجموع ۶۸۸۳۱ آراء ماخوذه، روح‌الله جانی عباس پور با ۳۶۱۷۱ رأی حائز اکثریت آراء شد.


۲۶ـ در حوزه انتخابیه فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند از مجموع ۱۳۳۷۱۸ آراء ماخوذه، سید یونس موسوی سرچشمه با ۳۶۴۷۵ رأی حائز اکثریت آراء شد.


۲۷ـ در حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر از مجموع ۸۵۰۸۰ آراء مأخوذه، سیدناصر موسوی با ۲۲۷۵۴ رأی حائز اکثریت آراء شد.


۲۸ـ در حوزه انتخابیه سپیدان از مجموع ۶۰۸۳۶ آراء مأخوذه، سید عنایت‌الله هاشمی با ۲۷۱۳۸ رأی حائز اکثریت آراء شد.


۲۹ـ در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان از مجموع ۸۰۱۴۰ آراء ماخوذه ، سیدمحمد مهدی پور فاطمی با ۲۳۶۸۶ رأی حائز اکثریت آراء شد.


۳۰ـ در حوزه انتخابیه اسفراین از مجموع ۵۶۶۵۵ آراء ماخوذه، هادی قوامی با ۳۸۳۵۷ رأی حائز اکثریت آراء شدند.


۳۱ـ در حوزه انتخابیه کلیبر و بخش هوراند از مجموع ۶۰۹۹۶ آراء ماخوذه، ارسلان فتحی‌پور با ۲۸۲۹۳ رأی حائز اکثریت آراء شدند.


۳۲- در حوزه انتخابیه شازند از مجموع ۶۰ هزار و ۴۲۹ آرای ماخوذه، محمود احمدی بیغش با ۱۸ هزار و ۱۸۶ رای حائز اکثریت آرا شدند.


۳۳- در حوزه انتخابیه آستارا از مجموع ۴۲ هزار و ۸۷۵ آرای ماخوذه، فرهاد دلقپوش با ۱۸ هزار و ۲۶۹ رای حائز اکثریت آرا شد.


۳۴- در حوزه انتخابیه ماهنشان و ایجرود از مجموع ۴۸ هزار و ۷۳۰ آرای ماخوذه، رضا عبداللهی با ۱۸ هزار و ۴۵۰ رای حائز اکثریت آرا شد.


۳۵- در حوزه انتخابیه لارستان و خنج از مجموع ۱۰۹ هزار و ۲۵۱ آرای ماخوذه، علی‌اصغر حسنی با ۳۲ هزار و ۸۶۵ رای حائز اکثریت آرا شد.


۳۶- در حوزه انتخابیه رفسنجان از مجموع ۱۱۹ هزار و ۲۵ آرای ماخوذه، حسین هاشمیان با ۷۵۰ هزار و ۸۶ رای حائز اکثریت آرا شد.


۳۷- در حوزه انتخابیه چابهار، کنارک و نیکشهر از مجموع ۱۳۳ هزار و ۹۵۵ آرای ماخوذه، یعقوب جدگال با ۷۱ هزار و ۴۴۸ رای حائز اکثریت آرا شد.


۳۸ – در حوزه انتخابیه بابل از مجموع ۱۹۲۶۷۰ آراء ماخوذه، محسن نریمان با ۶۶۴۲۳ رای و علی کریمی فیروزجایی با ۵۷۱۵۱ رای حائز اکثریت آراء شدند.


۳۹- در حوزه انتخابیه سراوان از مجموع ۹۴۶۸۵ آراء ماخوذه، عبدالعزیز جمشیدزهی با ۳۳۴۹۴ رای حائز اکثریت آراء شدند.


۴۰ – در حوزه انتخابیه گناباد از مجموع ۶۴۳۱۵ آراء ماخوذه، مهدی مهدی‌زاده با ۲۳۰۱۲ رای حائز اکثریت آراء شد.


۴۱ـ در حوزه انتخابیه خرمشهر از مجموع ۵۳۹۲۳ آراء ماخوذه، مصطفی مطورزاده با ۱۴۶۷۸ رای حائز اکثریت آراء شد.


۴۲ – در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا از مجموع ۱۴۵۲۸۶ آراء ماخوذه، ستار هدایت خواه با ۷۱۹۸۸ رای حائز اکثریت آراء شد.


۴۳ – در حوزه انتخابیه دزفول از مجموع ۱۲۶۶۲۲ آراء ماخوذه، سیداحمد آوایی با ۳۷۲۸۱ رای حائز اکثریت آراء شد.


۴۴- در حوزه انتخابیه کنگاور ، صحنه و هرسین از مجموع ۸۷۳۹۹ آراء ماخوذه، سیدجواد زمانی با ۳۴۴۰۲ رای حائز اکثریت آراء شد.


۴۵ – در حوزه انتخابیه تربت حیدریه و مه ولات از مجموع ۱۳۲۷۰۰ آراء مأخوذه، محمدعلی رضایی با ۶۴۹۰۸ رای حائز اکثریت آراء شد.


۴۶ – در حوزه انتخابیه خلخال و کوثر از مجموع ۵۴۴۰۴ آراء ماخوذه، بشیر خالقی با ۱۴۵۴۷ رای حائز اکثریت آراء شد.


۴۷- در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله از مجموع ۱۰۲۴۱۰ آراء ماخوذه، محمد محمدی با ۲۹۵۹۶ رای حائز اکثریت آراء شد.


۴۸ـ در حوزه انتخابیه تویسرکان از مجموع ۵۴۶۷۰ آراء مأخوذه ، آقای شهریار طاهرپور با ۲۳۶۵۲ رأی حائز اکثریت آراء شدند.


۴۹ – در حوزه انتخابیه خاش از مجموع آراء ماخوذه ۸۰۴۲۹ رای حمیدرضا پشنگ با ۴۰۶۸۸ رای حائز اکثریت آراء شد.


۵۰- در حوزه انتخابیه رودبار از مجموع آراء ماخوذه ۶۳۵۰۵ رای صمد مرعشی با ۲۶۶۲۳ رای حائز اکثریت آراء شد.


۵۱ – در حوزه انتخابیه ماکو و چالدران از مجموع آراء ماخوذه ۹۷۲۸۲ رای سلیمان جعفرزاده با ۲۷۵۶۱ رای حائز اکثریت آراء شد.


۵۲- در حوزه انتخابیه ملکان از مجموع آراء ماخوذه ۶۳۱۱۸ رای سلمان خدادادی با ۲۶۲۴۰ رای حائز اکثریت آراء شد.


۵۳ – در حوزه انتخابیه مینودشت و کلاله از مجموع آراء ماخوذه ۱۳۲۰۲۴ رای سیدنجیب حسینی با ۴۱۶۵۷ رای حائز اکثریت آراء شد.


۵۴ – در حوزه انتخابیه شوش از مجموع آراء ماخوذه ۸۱۶۱۰ رای سیدجاسم ساعدی با ۲۷۴۳۱ رای حائز اکثریت آراء شد.


۵۵- در حوزه انتخابیه پاکدشت از مجموع ۷۰۱۴۲ رای فرهاد بشیری با ۲۴۷۸۵ رای حائز اکثریت آراء شد.


۵۶ – در حوزه انتخابیه شهرستان گنبد کاووس از مجموع آرای ماخوذه۱۳۱ هزار و ۸۱۴ رای بایرام گلدی برمک با ۲۴ هزار و ۶۴۷ رای و عبدالله رستگار با ۲۲ هزار و ۲۵۲ رای به دوره دوم راه یافتند.


۵۷ – در حوزه انتخابیه شهرستان رامیان و آزادشهر از مجموع آرای ماخوذه ۸۰ هزار و ۴۲۸ رای مرادعلی منصوری رضی با ۱۷ هزار و ۲۸۴ رای و عباس حق‌پرست با ۱۴ هزار و ۶۹۵ رای به دور دوم راه یافتند.


۵۸ – در حوزه انتخابیه شهرستان بستان‌آباد از مجموع آرای ماخوذ ۴۷ هزار و ۶۶۰ رای محمد وحدتی هلان با ۹ هزار و ۲۵۱ رای و احد خیری ۸ هزار و ۱۴۹ رای به دوره دوم راه یافتند.


۵۹ – در حوزه انتخابیه شهرستان نقده از مجموع آرای ماخوذه ۷۶ هزار و ۲۷۱ رای جمال خضری با ۱۸ هزار و ۴۳۶ رای و علی زنجانی حسنلویی با ۱۴ هزار و ۷۶۰ رای به دوره دوم راه یافتند.


۶۰- در حوزه انتخابیه شهرستان ملایر از مجموع آرای ماخوذه ۱۰۵ هزار و ۳۵۲ رای امین حسین رحیمی با ۳۴ هزار و ۳۴۳ رای حائز اکثریت آرا شدند و برای تعیین یک نماینده دیگر سیدمحمد حسن فاضلیان با ۲۴ هزار و ۷۶۴ رای و حسن ونایی با ۲۱ هزار و ۸۴۲ رای به دوره دوم راه یافتند.


۶۱ – در حوزه انتخابیه شهرستان مبارکه از مجموع آرای ماخوذه ۳۷ هزار و ۱۲۴ رای سیدمحمد جعفر سادات موسوی با ۸ هزار و ۳۴۱ رای و سیدعلی محمد موسوی مبارکه با ۶ هزار و ۶۴۵ رای به دوره دوم را یافتند.


۶۲ – در حوزه انتخابیه بروجرد از مجموع ۱۰۸ هزار و ۸۲۳ رای علاءالدین بروجردی با ۵۳ هزار و ۶۶۱ رای حائز اکثریت آرا و هادی مقدسی با ۲۶ هزار و ۱۴۵ رای و هادی گودرزی ۲۵ هزار و ۳۵۷ رای به دوره دوم راه یافتند.


۶۳ -در حوزه انتخابیه شهرستان مشکین شهر از مجموع آراء ماخوذه ۶۹۷۲۳ رای یونس اسدی ۲۵۱۲۳ رای حائز اکثریت آراء شد.


۶۴ -در حوزه انتخابیه شهرستان کازرون از مجموع آراء ماخوذه ۱۳۰۶۷۴ رای غلامرضا دهقان ناصرآبادی ۵۵۲۸۹ رای حائز اکثریت آراء شد.


۶۵ -در حوزه انتخابیه شهرستان نور و محمودآباد از مجموع آراء ماخوذه ۹۱۵۵۲ رای احمد ناطق نوری ۴۳۵۵۸ رای حائز اکثریت آراء شد.


۶۶ -در حوزه انتخابیه شهرستان صومعه سرا از مجموع آراء ماخوذه ۶۴۶۹۴ رای سیدکاظم دلخوش اباتری ۲۰۱۲۱ رای حائز اکثریت آراء شدند.


۶۷ – درحوزه انتخابیه شهرستان زابل و زهک از مجموع آراء ماخوذه ۱۵۳۲۵۵ را آقایان عباسعلی نورا ۴۸۸۴۱ و نظر دهمرده قلعه نو ۴۰۱۳۵ رای حائز اکثریت آراء شدند.


۶۸ -در حوزه انتخابیه شهرستان فومن از مجموع آراء ماخوذه ۴۶۰۲۶ رای علی میرزائی ۲۲۹۶۳ رای حائز اکثریت آراء شد.


۶۹ – در حوزه انتخابیه شهرستان خمینی شهر از مجموع آراء ماخوذه ۷۳۱۰۵ رای سیدمحمد جواد ابطحی ۲۴۱۰۱ رای حائز اکثریت آراء شد.


۷۰- در حوزه انتخابیه شهرستان شهربابک از مجموع آراء ماخوذه ۴۳۷۰۳ رای مصطفی رضا حسینی ۱۵۹۴۷ رای حائز اکثریت آراء شد.


۷۱ – در حوزه انتخابیه شهرستان گلپایگان و خوانسار از مجموع آراء ماخوذه ۴۶۹۸۴ رای محمدابراهیم نیکونام ۱۹۷۰۴رای حائز اکثریت آراء شد.


۷۲ – در حوزه انتخابیه شهرستان فسا از مجموع آراء ماخوذه۸۹۸۷۴ رای محمدحسن دوگانی آغچقلو ۴۸۰۱۶ رای حائز اکثریت آراء شد.


۷۳ – در حوزه انتخابیه شهرستان هشترود و چاراویماق از مجموع آراء ماخوذه ۴۷۵۰۶ رای غفار اسماعیلی ۱۳۸۱۲رای حائز اکثریت آراء شد.


۷۴ – در حوزه انتخابیه شهرستان بابلسر از مجموع آراء ماخوذه ۷۵۴۹۴رای آقای مقداد نجف‌زاده ۲۹۷۹۶ رای حائز اکثریت آراء شد.


۷۵ – در حوزه انتخابیه شهرستان نی‌ریز و استهبان از مجموع آراء ماخوذه ۸۳۹۷۰ رای محمدسقایی ۳۷۲۰۵ رای حائز اکثریت آراء شد.


۷۶- در حوزه انتخابیه تفت و میبد از کل آرای ماخوذه ۴۶ هزار و ۸۲۳ برگ رای سیدجلال یحیی‌زاده فیروزآباد با ۳۱ هزار و ۵۱ رای حائز اکثریت آرا شد.


۷۷ – در حوزه انتخابیه قائنات از کل آرای ماخوذه ۸۷ هزار و ۳۷۶ برگ رای موسی قربانی با ۴۴ هزار و ۶۵۴ رای حائز اکثریت آرا شد.


۷۸ – در حوزه انتخابیه نطنز و بخش قمصر از کل آرای ماخوذه ۳۲ هزار و ۷۵۷ برگ رای محمد ضابطی طرقی با ۱۱ هزار و ۶۳۱ رای حائز اکثریت آرا شد.


۷۹ – در حوزه انتخابیه لنگرود از کل آرای ماخوذه ۶۲ هزار و ۸۸۴ برگ رای مهرداد یائوج لاهوتی با ۲۴ هزار و ۱۷۲ رای حائز اکثریت آرا شد.


۸۰ – در حوزه انتخابیه بهشهر و نکاء و گلوگاه از کل آرای ماخوذه ۱۴۰ هزار و ۹۴۰ برگ رای احمد علی مقیمی با ۴۶ هزار و ۲۴۳ رای حائز اکثریت آرا شد.


۸۱ – در حوزه انتخابیه بندرانزلی از کل آرای ماخوذه ۵۴ هزار و ۳۱ برگ رای حسن خسته‌بند با ۲۴ هزار و ۵۵۷ رای حائز اکثریت آرا شد.


۸۲ – در حوزه انتخابیه لاهیجان از کل آرای ماخوذه ۸۲ هزار و ۴۶۹ برگ رای یوسف قاسمی گولک با ۲۱ هزار و ۵۵۲ رای حائز اکثریت آرا شدد.


۸۳ – در حوزه انتخابیه بیجار از کل آرای ماخوذه ۴۶ هزار و ۵۵۲ برگ رای بهمن مرادنیا با ۱۲ هزار و ۴۰۰ رای حائز اکثریت آرا شدند.


۸۴ – در حوزه انتخابیه دشتستان از کل آرای ماخوذه ۱۰۹ هزار و ۱۴۵ برگ رای جوانشیر کدخداپور با ۲۹ هزار و ۳۰۵ رای حائز اکثریت آرا شدند.


۸۵ – در حوزه تنکابن و رامسر از مجموع آرا ۱۰۷ هزار ۱۳۵ رای ابوالفضل نیک نام با تعداد ۳۵ هزار و ۹۵۹ رای حائز اکثریت آرا شد.


۸۶- در شهرستان مهاباد از مجموع آرا ۵۹ هزار و ۹۶۶ رای جلال محمودزاده با تعداد ۳۰ هزار و ۷۹۹ رای حائز اکثریت آرا شد.


۸۷ – در شهرستان آمل از مجموع آرا ۱۲۷ هزار ۹۶۳ رای عزت‌الله یوسفیان ملا با تعداد ۵۰ هزار و ۲۴۰ رای حائز اکثریت آرا شد.


۸۸ – در حوزه انتخابیه شهرستان اردستان از مجموع ۲۴ هزار و ۷۸ رای سیدمصطفی طباطبایی‌نژاد با تعداد ۱۱ هزار و ۴۴۷ رای حائز اکثریت آرا شد.


۸۹ – در شهرستان قروه از مجموع ۸۱ هزار و ۴۴۶ رای سیدعماد حسینی با تعداد ۲۹ هزار و ۵۲۴ رای حائز اکثریت آرا شد.


۹۰ – در شهرستان خمین از مجموع ۵۱ هزار و ۵۴۰ رای محمدحسین مقیمی با تعداد ۲۹ هزار و ۲۴۴ رای حائز اکثریت آرا شد.


۹۱ – در حوزه انتخابیه شهرستان درگز از مجموع آرا ماخوذه ۴۱ هزار و ۵۶ رای محمدعلی دلاور با ۱۵ هزار و ۱۰۰ رای حائز اکثریت آرا شد.


۹۲ – در حوزه انتخابیه محلات و دلیجان از مجموع آرا ماخوذه ۳۵ هزار و ۹۵۴ رای علیرضا سلیمی با ۱۲ هزار و ۳۴۶ رای حائز اکثریت آرا شد.


۹۳ – در حوزه انتخابیه شهرستان اردکان از مجموع آرا ماخوذه ۳۵ هزار و ۷۱۲ رای محمدرضا تابش با ۱۴ هزار و ۵۶۲ رای حائز اکثریت آرا شد.


۹۴ – در حوزه انتخابیه شهرستان شهرضا و سمیرم و سفلی از کل آرا ماخوذه ۵۷ هزار و ۲۶۱ رای عوض حیدرپورشهرضایی با ۲۴ هزار و ۶۵ رای حائز اکثریت آرا شد.


۹۵ – در حوزه انتخابیه شهرستان سنقر و کلیایی از مجموع آرا ماخوذه ۴۸ هزار و ۳ رای محمد حسین حیدریان با تعداد ۱۵ هزار و ۶۹۶ رای حائز اکثریت آرا شده است.


۹۶ – در حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب از مجموع ۹۱ هزار و ۵۳۹ را ی ماخوذه فرهاد تجری با ۲۰ هزار و ۷۱ رای و فتح الله حسینی با ۱۳ هزار و ۲۲۴ رای حائز اکثریت آرا شدند و به دور دوم راه یافتند.


۹۷ – در حوزه انتخابیه گرمی از مجموع ۵۰ هزار و ۲۲۰ رای ماخوذه ولی اسماعیلی ۱۳ هزار و ۴۰۵ رای رای حائز اکثریت آرا شد.


۹۸ – در حوزه انتخابیه سمنان از مجموع ۶۷ هزار و ۹۳۶ رای مصطفی کواکبیان با مجموع ۲۰ هزار و ۷۸۹ رای حائز اکثریت ارا شد.


۹۹ – در حوزه انتخابیه رزن از مجموع ۴۶ هزار و ۶۹۷ رای محمد مهدی مفتح با مجموع ۳۳ هزار و ۱۹ رای حائز اکثریت آرا شد.


۱۰۰ – در حوزه انتخابیه آباده بوانات و خرم دید از مجموع ۷۹ هزار و ۳۸۰ رای داود محمد جانی با مجموع ۱۲ هزار و ۳۷۰ رای و محمود محمدی با ۱۰ هزار و ۴۴۲ رای به دور دوم راه یافتند.


۱۰۱- در حوزه انتخابیه زرند و کوه بنان از مجموع ۷۲ هزار و ۴۵۶ رای حسین امیری خامکانی با مجموع ۲۹ هزار و ۸۰۲ رای حائز اکثریت آرا شد.


۱۰۲- در حوزه انتخابیه دامغان از مجموع ۴۱ هزار و ۷۶۴ رای حسن ملک محمدی با ۱۰ هزار و ۶۴۹ رای حائز اکثریت آرا شد.


۱۰۳- در حوزه انتخابیه بم از ۱۴۲ هزار و ۶۹۱ رای موسی غضنفر آبادی با ۱۰۴ هزار و ۴۹۶ رای حائز اکثریت آرا شد.


۱۰۴- در حوزه انتخابیه اقلید از ۵۰ هزار و ۳۵۰ رای ابوالقاسم رحمانی با ۱۱ هزار و ۲۹۵ رای و الیاس طاهری با ۱۱ هزار و ۴۳ رای دور دوم راه یافتند.


۱۰۶ – در حوزه انتخابیه فریدون، فریدون شهر و چادگان از ۷۸ هزار و ۶۵۳ رای بهمن محمدی با ۲۱ هزار و ۲۸۰ رای حائز اکثریت آرا شد.


۱۰۷ – در حوزه انتخابیه شیروان از ۷۵ هزار و ۱۸۹ رای محمدرضا حسینی‌نژاد با ۳۱ هزار و ۷۰۰ رای حائز اکثریت آرا شد.


۱۰۸ – در حوزه انتخابیه اسدآباد از ۵۶ هزار و ۴۴۶ رای اکبر رنجبرزاده با ۱۵ هزار و ۵۹۴ رای حائز اکثریت آرا شد.


۱۰۹ – در حوزه انتخابیه تفرش از ۴۱ هزار و ۱۰۳ رای بهمن اخوان با ۱۷ هزار ۷۴۶ رای حائز اکثریت آرا شد.


۱۱۰ – در حوزه انتخابیه سلماس از ۷۱ هزار و ۶۱۸ رای علی اکبر آقایی مقانجویی با ۳۴ هزار و ۹۳۵ رای حائز اکثریت آرا شد.


۱۱۱ – در حوزه انتخابیه پل دختر از ۴۶ هزار و ۵۸۷ رای علی کائیدی با ۲۲ هزار و ۳۷۶ رای حائز اکثریت آرا شد.


۱۱۲ – در حوزه انتخابیه نائین از ۳۳ هزار و ۱۲۱ رای حسین حسنی بافرانی با ۱۷ هزار و ۴۷۸ رای حائز اکثریت آرا شد.


۱۱۳ – در حوزه انتخابیه نهاوند از مجموع ۸۴ هزار و ۸۶۴ رای مهدی سنایی با ۲۵ هزار و ۷۱۶ رای حائز اکثریت آرا شد.


۱۱۴ – در حوزه انتخابیه چناران و طرقبه از ۸۵ هزار و ۷۹ رای محمد دهقانی نقندر با ۳۸ هزار و ۸۵۷ رای حائز اکثریت آرا شد.


۱۱۵ – در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشر از ۴۸ هزار و ۷۶۶ رای محمدرضا صابری با ۱۴ هزار و ۸۰۹ رای حائز اکثریت آرا شد.


۱۱۶- در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات از ۸۲ هزار و ۱۶ رای سید فتح الله حسینی با ۳۱ هزار و ۳۶۷ رای حائز اکثریت آرا شد.