آمنه بهرامی بار دیگر زیر تیغ جراحان

آمنه بهرامی بار دیگر زیر تیغ جراحان

سلامت نیوز:آمنه بهرامی قربانی اسیدپاشی، ساعت هشت صبح روز پنج شنبه در شهر بارسلون اسپانیا بار دیگر به زیر تیغ جراحان رفت. آمنه در این‌باره گفت: ساعت هشت صبح چهارم اسفند در کلینیک ایموی شهر بارسلون اسپانیا توسط دکتر رامون مدل متخصص پلک، کارلوس گریس متخصص قرنیه و متتو متخصص چشم تحت عمل جراحی قرار می‌گیرم.

وی گفت: در این عمل چشم چپم باز و امکان عمل پروتزیت روی چشمم توسط پزشکان بررسی می‌شود. قربانی اسیدپاشی گفت: از آنجایی که چشم چپم دارای پلک پایین و بالا نیست برای بازسازی دکتر رامون مدل از پوست پشت گوش و سقف دهانم استفاده می‌کند و از این طریق پلکم را بازسازی می‌کنند.

وی درباره هزینه عمل پلک در کلینیک ایمو در بارسلون گفت: این عمل حدود ۹۰۰۰ یورو برایم هزینه دارد که در صورت امکان عمل پروتزیت که به شرایط چشمم بستگی دارد، این رقم به ۲۲۰۰۰ یورو خواهد رسید.

بهرامی در مورد تامین هزینه‌های عمل جراحی گفت: با سفیر ایران در اسپانیا صحبت کرده‌ام و او هم قول مساعدی داده ‌است اما هنوز پولی بابت هزینه‌های درمانی‌ام دریافت نکرده‌ام. وی گفت: در صورتی که هزینه عملم به حساب کلینیک واریز نشود عمل کنسل می‌شود و پروسه درمانی‌ام منتفی خواهد شد.