آنجلوتی امیدوار است پنج بازیکن مصدوم میلان برای دیدار با بارسلونا آماده شوند

سرمربی تیم فوتبال باشگاه آث میلان ایتالیا امیدوار است که پنج بازیکن این تیم که در دیدار روز شنبه برابر تیم “مسینا” مصدوم شدند، برای دیدار روز چهارشنبه مقابل بارسلونا اسپانیا آماده شوند.


تیم میلان دیدار برگشت خود در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام باشگاه‌های اروپا را روز چهارشنبه در ورزشگاه “نیوکمپ” با این تیم اسپانیایی برگزار خواهد کرد و مصدومیت ‪ ۵‬بازیکن نگرانی‌هایی را برای مسئولان میلان بوجود آورده است.


به‌گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس ، “کارلو آنجلوتی” سرمربی تیم میلان گفته است، کاکا، آلساندرو نستا، ماسیمو آمبروسینی، آندره شوچنکو و کافو باید برای دیدار با بارسلونا آماده بازی شوند.


وی افزود: امیدوارم همه آنان بهبود یابند. ما مجبوریم شرایط این افراد را هر روز مورد آزمایش و بررسی قرار دهیم و تصمیم نهایی سه‌شنبه شب بعد از جلسه تمرین گرفته خواهد شد.


کاکا هافبک برزیلی که یک مهره اساسی میلان در دیدار رفت بود و آمبرسینی از کوفتگی شدید پا رنج می‌برند، نستا دچار پیچ خوردگی جزئی پاست، کافو با درد قوزک پا مواجه است و شوچنکو نیز در پای چپ دچار آسیب دیدگی است.


باشگاه میلان اعلام کرده است که “فیلیپو اینزاگی” مهاجم و “آلساندرو کاستاکورتا” مدافع این تیم که مصدوم بودند، بهبود یافته‌اند هستند و “پائولو مالدینی” نیز آماده بازی است.