“آواز گنجشک‌ها”مجید مجیدی تا ۱۰ شهریور ماه ادامه دارد

با سپری شدن بیش از ۸۰ درصد فیلمبرداری “آواز گنجشک‌ها” این روزها عوامل این فیلم مشغول گرفتن صحنه‌های باقی‌مانده در شهریار هستند.


به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، صداگذاری این فیلم توسط محمدرضا دلپاک در استدیو روشنا آغاز شده و حسن حسن‌دوست نیز مشغول تدوین فیلم است.


بنابراعلام جواد نوروزبیگی مدیر تولید این فیلم، فیلمبرداری “آواز گنجشک‌ها” تا ۱۰ شهریور ماه با گرفتن چند صحنه باقی‌مانده در تهران به پایان می‌رسد.


فیلمنامه‌ی «آواز گنجشکها» توسط مجید مجیدی و مهران کاشانی به‌نگارش درآمده است و در خلاصه‌ی داستان آن آمده است: «کریم که کارگر مزرعه‌ی پرورش شتر مرغ است در حاشیه‌شهر و خانه‌ی کوچکش زندگی خوبی دارد، حوادثی در مزرعه منجر به خروج «کریم» از کار می‌شود. او برای انجام کاری به شهر می‌آید و در آنجا اتفاقاتی زندگی‌اش را دستخوش تغییر می‌کند.»


رضا ناجی از بازیگر شناخته شده این فیلم است و سه بازیگر نوجوانی این فیلم: حامد آغازی، پویا صالحی، محمدرضا شیخی، شبنم اخلاقی، نشاط نظری


به گزارش ایسنا،مشاور فیلمنامه سیدناصر هاشم‌زاده است و سایر عوامل این فیلم عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: تورج منصوری، صدابردار: یدالله نجفی، طراح چهره‌پردازی: سعید ملکان، طراح صحنه و لباس: اصغر نژاد ایمانی، منشی صحنه: منیره قیدی، دستیار یک و برنامه‌ریزی: سیدجمال سیدحاتمی، مدیر تولید: کامران مجیدی، جانشین تولید: مجید بابایی، مدیر تدارکات: کیومرث عباسی، دستیاریک فیلمبردار: محمد ابراهیمیان، ‌عکاس: علی تبریزی، مجری طرح: جواد نوروزبیگی و تهیه کننده و کارگردان: مجید مجیدی