آیا تعلیق باشگاه پرسپولیس صحت دارد

عباس علیپور در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر درباره احتمال تعلیق باشگاه پرسپولیس در صورت پرداخت نکردن مطالبات ۴۸ میلیونی نعیم سعداوی مربی پیشین پرسپولیس گفت: هیچ گونه اخطاری درباره این موضوع به دست باشگاه پرسپولیس نرسیده است و اگر چنین اتفاقی رخ داده باشد مرجع اعلام آن کمیته انضباطی است نه افراد دیگر.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس تهران تاکید کرد: اگر شخصی از باشگاه طلب دارد باید رسماً شکایت کند تا باشگاه با حضور کمیته انضباطی از عملکرد خود دفاع کند و کسی نمی تواند با مصاحبه پولی از باشگاه دریافت کند.

عباس علیپور درباره سفر پرسپولیس به امارات برای بازی دوستانه با تیم مریخ سودان هم گفت: اگر شرایط این سفر فراهم شود پرسپولیس فروردین به امارات می رود تا چند بازی تدارکاتی برگزار کند .

وی درباره اعضای هئیت مدیره باشگاه پرسپولیس هم گفت : عضویت پنج تن از جمله یک زن در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در نشست سرپرست این باشگاه با رئیس سازمان تربیت بدنی نهایی شده است و بر این اساس حبیب کاشانی پس از مذاکره نهایی با این نفرات؛ در صورت موافقت آنان؛ برای معرفی در اوایل سال آینده اقدام می کند.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس تهران گفت : حضور یک نماینده مجلس ، یکی از استادان دانشگاه ، یک چهره ورزشی ، یک چهره اقتصادی و یک زن در جمع هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس قطعی شده است .