محصولات دانلودی

آیا تی شرت صورتی برای آقایان خطر دارد؟!

به گزارش خبرینه و به نقل از جام جم سرا ، با گرم شدن هوا جای تیشرت‌‌های بی‌روح و تیره خود را با رنگ‌‌های شاد و روشن عوض کنید و به ظاهرتان نشاط بیشتری ببخشید. باور کنید رنگ‌‌های صورتی، قرمز، زرد، سبز و بنفش هیچ خطری برای شما نخواهد داشت، چراکه همه آن‌ها به اندازه رنگ‌‌های تیره انعطاف‌پذیر است و در کنار رنگ‌‌های دیگر براحتی سِت و چشمنواز می‌‌شوند، اما شاید به کمی راهنمایی نیاز داشته باشید.

سبز: برای شروع سراغ انتخاب رنگ سبز بروید؛ رنگی که بدون هراس از نگاه‌‌های عجیب و غریب، هم زیباست و هم در تابستان امسال در بسیاری از کالکشن‌‌های مردانه به چشم می‌‌خورد و به راحتی با طیف رنگ‌‌های خاکستری، زرد، مشکی و انواع شلوار جین ست می‌‌شود.

صورتی: صورتی، فکر و ذهنتان را به سمت و سوی زنانگی می‌‌برد؟ اشتباه نکنید، چون منظور ما همان رنگ‌‌های جیغ عروسک‌‌ها و اتاق دختر بچه‌‌های فامیل نیست بلکه طیف ملایم که در رنگ‌‌های صورتی چرک، سرخ گلی، سالمون و هلویی است که بلوز یا پیراهن آن بسادگی با انواع شلوار جین مشکی و آبی، سورمه‌ای، شنی و حتی سفید هماهنگ می‌‌شود؛ با توجه به این نکته که بهتر است سفید‌رو‌‌ها به سمت نوع تیره‌تر این رنگ بروند و سبزه‌روها به راحتی از پوشیدن طیف‌‌های متنوع صورتی لذت ببرند.

زرد: شنیدن اسمش هم شما را خوشحال نمی‌کند، اما باید بگوییم تنوع ملایم تا تیره این رنگ آن‌قدر زیاد بوده که حیف است از کنار آن ساده بگذرید. به کار گیری رنگ‌‌های زرد خردلی و عسلی در شوهای لباس‌‌های مردانه ۲۰۱۶ موجب شد خیلی‌‌ها دوباره به فکر مطرح کردن این رنگ با ترکیب رنگ‌‌های مختلف بیفتند؛ بویژه اگر پوستی نسبتا برنزه دارید و از پوشیدن این‌گونه رنگ‌‌های آرامش‌بخش لذت می‌‌برید.

قرمز: رنگ کلیدی بهار و تابستان امسال قرار نیست رنگ کمد شما را هم به خود ببیند، چون شما هنوز برای بر تن کردن آن با خودتان کنار نیامده‌اید. این رنگ بویژه با طیف‌‌های نسبتا تیره‌تر یکی از پرطرفدارترین و زیباترین رنگ‌‌ها در کنار ترکیب رنگ‌‌های تیره و روشن است. قرمز به عنوان رنگی لوکس، سال‌‌های زیادی در طراحی لباس‌‌های مردانه به کار گرفته شده است. رنگی که در کنار شلوارهای کرم، بژ، مشکی و حتی جین و به عنوان یک کت تک‌رسمی در کنار تیشرت سفید و شلوارهای سنگ‌شور با رنگ‌‌های ملایم مانند کرم خوش می‌‌درخشد.

چاردیواری

مطلب بالا در حوزه آموزشی مردان و جوانان و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۴ June 2016 | 3:17 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما