محصولات دانلودی

آیت‌الله جنتی: نباید بیان کرد تاریخ مصرف انقلابی بودن گذشته است /فرهنگ‎سازی از سیاسیون ساخته نیست

سیاست > احزاب و شخصیت‌‌ها – دبیر شورای نگهبان بیان کرد: روحانیت، خبرگان، مجلس، دولت، قوه قضائیه همه باید به مانند اوایل پیروزی نهضت اسلامی، انقلابی باشند. نباید بیان کرد این روحیه برای آن روز بود و تاریخ مصرف آن تمام شده است.

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرآنلاین برگرفته از روابط عمومی شورای‌ نگهبان، آیت‌ الله جنتی در دیدار با اعضای «شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌‌های اسلامی دانشجویان مستقل» ضمن تبریک ایام مبارک رمضان؛ این ماه را فرصت عبادت، بندگی، دعا و تضرع به درگاه خداوند برشمرد و اظهار داشت: ان‌شاءالله این ماه عزیز؛ ماه توبه و گرفتن حاجات از درگاه قاضی الحاجات باشد. 

رئیس مجلس خبرگان رهبری افزود: بیانات رهبر انقلاب باید نصب‌العین شما باشد. محورهای بیانات ایشان را جمع‌آوری کنید. دغدغه‌‌هایی که ایشان راجع به اقتصاد مقاومتی و آسیب‌‌های اجتماعی دارند را بررسی کرده و ببینید برای مقابله با آن‌ها چه می‌‌توانید انجام دهید. مسأله متلاشی‌شدن خانواده‌‌ها، بالا رفتن آمار طلاق‌، خطراتی که نسل جوان را تهدید می‌‌کند از مواردی است که می‌‌توانید به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در مورد آن‌ها با مسئولین بیان کرد‌وگو داشته باشید. 
 
آیت‌‌الله جنتی، فرهنگ‌سازی برای جامعه را، اقدامی مهم معرفی و تأکید نمود: فرهنگ‌سازی کاری است که از شما دانشجویان ساخته است و از خیلی دیگر، حتی سیاسیون نیز ساخته نیست. 

دبیر شورای نگهبان در ادامه بر «لزوم انقلابی بودن همه دستگاه‌‌ها» حسب تأکید رهبر معظم انقلاب پرداخت و بیان کرد: باید دید انقلاب اسلامی از کجا ضربه می‌‌خورد؟ به نظر من از انقلابی نبودن. روحانیت، خبرگان، مجلس، دولت، قوه قضائیه همه باید به مانند اوایل پیروزی نهضت اسلامی، انقلابی باشند. نباید بیان کرد این روحیه برای آن روز بود و تاریخ مصرف آن تمام شده است. 

رئیس مجلس خبرگان رهبری، مبارزه با فساد را از دیگر اقدامات تشکل‌‌های دانش‌جویی عنوان و تصریح نمود: شوربختانه فساد در حال گسترش است و باید با آن مبارزه نمود. شما اگر دین خدا را حسب وعده قرآنی یاری کنید خداوند نیز شما را یاری می‌‌کند. البته باید قصد خالصتان را حفظ کنید و از نیروی جوانی و خلوصتان برای این امر استفاده کنید. 

۲۱۶۲۱۹

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما