ابراهیم زاده: یکی از دوتیم اصفهانی فاتح جام قهرمانی لیگ برتر می شود

 “منصور ابراهیم زاده ” روز چهارشنبه پس از پیروزی تیمش مقابل ابومسلم خراسان در گفت وگو با خبرنگاران افزود: هدف ما قهرمانی در این مسابقات است، اما رقیب همشهری ما نیز پتانسیل قهرمانی را دارد و هریک از آنها که جام قهرمانی را به اصفهان بیاورد، افتخار فوتبال این استان است.
 وی افزود: دو باشگاه اصفهانی ذوب آهن و سپاهان همکاری خوبی با هم دارند و امیدوارم این همکاریها تداوم داشته باشد.
 سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان اظهارات منتشر شده خود در برخی روزنامه ها مبنی بر اینکه خبرنگاران از “کاه ، کوه می سازند” را رد کرد و افزود: از قول من در برخی از رسانه ها نوشته بودند که خبرنگاران از کاه ، کوه می سازند ولی من در اینجا می گویم که ما و خبرنگاران یک مجموعه هستیم و باانتقاد و حمایت از یکدیگر ، موفق می شویم.
 وی تعطیلی مسابقات لیگ برتر به خاطر حضور تیم ملی در تورنمنت قطر را برای فوتبال کشور مفید ندانست و افزود: این تعطیلی به نفع تیم ها نیست و اگر در فوتبال خود برنامه ریزی نداشته باشیم از حضور در جام جهانی آتی نیز باز خواهیم ماند.
 ابراهیم زاده درباره گزینش بازیکنان تیم ملی اظهارداشت: انتخاب بازیکن به سلایق سرمربی تیم بستگی دارد، ‌شاید قطبی سرمربی تیم ملی در دعوت از نفرات تیم معیار خاصی را درنظر داشته است، اما باید بگویم که تعدادی از بازیکنان ما مستحق پوشیدن پیراهن تیم ملی بودند و عملکرد آنها از سال گذشته تاکنون این موضوع را اثبات می کند.
 وی درباره دیدار تیمش با تیم ابومسلم مشهد نیز گفت :‌سال گذشته از ابومسلم دو شکست پرگل را متحمل شدیم اما این بار با تجربیاتی که به دست آورده بودیم، توانستیم این تیم را شکست دهیم .
 سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان افزود:‌ براساس تجربه ای که کسب کردیم بازی درگیرانه و فیزیکی را دردستور کار خود قرار دادیم و توانستیم این تیم را شکست دهیم.
 وی درباره مهاجم آرژانیتی تیمش هم گفت: به این بازیکن استراحت داده ایم، اما مشکل مجوز بازی او تاچند روز دیگر برطرف می شود و این بازیکن از هفتم دی ماه دوباره در تمرینات ما شرکت می کند تا برای دیدار با تیم با پرسپولیس آماده شود.