محصولات دانلودی

ابراهیمی همبازی جباری و منتظری می‌‌شود

ستاره تیم فوتبال استقلال تهران هم از دست آبی‌‌ها پرید و در استانه پیوستن به لیگ ستارگان قطر قرار دارد.

ابراهیمی همبازی جباری و منتظری می‌‌شودبه رپرتاژ خبرینه و به نقل از گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، برگرفته از سایت الدوری و الکاس قطر امید ابراهیمی با باشگاه الاهلی قطر برای فصل آینده به توافق رسیده و قرار است بازیکن ابی پوش پایتخت فصل اتی همبازی جباری و منتظری شود

نبیل ناصر و عبدالعزیز انصاری دو بازیکن دیگر جدید الاهلی برای فصل آینده هستند.

به این ترتیب و در حالیکه پیش از این صحبت از قطع همکاری جباری و منتظری با الاهلی و حضور آن‌ها در استقلال به گوش می‌ رسید، نه تنها قطری‌‌ها این دو بازیکن را حفظ کردند و آن‌ها را به استقلال نداند، بلکه با جذب یکی دیگر از ستاره‌‌های آبی فوتال ایران، چالش دیگری پیش روی استقلالی‌‌ها گذاشتند.

انتهای پیام/

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۳ June 2016 | 1:33 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما