محصولات دانلودی

ابلاغ تقویم رسمى کشور براى سال ۱۳۸۶ هجرى شمسى

تقویم رسمى کشور براى سال ۱۳۸۶ هجرى شمسى از سوى رئیس شوراى عالى انقلاب فرهنگى ابلاغ شد.


این تقویم از سوى شوراى مرکز تقویم مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران استخراج و تنظیم شده و مناسبت‌هاى درج شده در آن نیز از شوراى فرهنگ عمومى کشور تهیه شده است.به گزارش سرویس فرهنگی آریا به نقل از دبیرخانه شوراى اطلاع رسانى دولت ، بر اساس تقویم رسمى کشور براى سال ۱۳۸۶ لحظه تحویل سال ۱۳۸۶ هجرى شمسى به ساعت رسمى جمهورى اسلامى ایران ساعت ۳ و ۳۷ دقیقه و ۲۶ ثانیه روز چهار‌‌شنبه ۱ فروردین ۱۳۸۶ هجرى شمسى مطابق ۱ ربیع‌الاول ۱۴۲۸ هجرى قمرى و ۲۱ مارس۲۰۰۷ میلادى است.همچنین از جمله ویژگى هاى روز اول سال ۱۳۸۶ همزمانى آغاز آن با هجرت حضرت رسول اکرم صلى الله علیه و آله از مکه به مدینه (اول محرم سال هجرت، مبدأ گاه شمارى هجرى قمرى) مى باشد.در سال ۸۶ دو ماه گرفتگى کلى در تاریخ هاى سه‌شنبه ۶ شهریور و پنج‌‌شنبه ۲ اسفند روى مى دهد که اولى غیر قابل رؤیت در ایران و دومى قابل رؤیت در ایران است.همچنین یک خورشید گرفتگى جزئى در روز سه‌‌شنبه ۲۰ شهریور و یک خورشید گرفتگى حلقوى در روز پنج‌شنبه ۱۸ بهمن نیز در این سال روى مى دهد که هر دو غیر قابل رؤیت در ایران است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 64
  • ۰۵ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما