محصولات دانلودی

اتفاقی عجیب در بیمارستان دختری که ناگهانی پسر از آب درآمد!

در اتفاقی نادر در بیمارستان امام سجاد یاسوج نوزاد دختری ناگهان پسر شد!

اتفاق عجیب در بیمارستان

مادر نوزاد بیان کرد: در ماه ششم و هشتم حاملگی به سونوگرافی دکتر ح…. مراجعه کردم که گفتند فرزندت دختر است. بعد از زایمان نوزاد را بستری کردند اما اجازه نزدیکی به نوزاد را نمی دادند و حتی اجازه نمی دادند من پوشک بچه را عوض کنم. یازده روز پس از تولد نوزاد، بچه از بخش زایشگاه خارج شد و وقتی که برای اولین بار قصد داشتم پوشک بچه را عوض کنم متوجه شدم که نوزاد پسر است و به بیماری تشنج مبتلا است.

وی ادامه داد پس از اینکه ما به روستای میمند که محل سکونت خودمان است مراجعه کردیم پس از چند روز شخصی به گوشی شوهرم تماس گرفت و عنوان کرد که شما بچه من را برده اید و من قصد دارم که از شما شکایت کنم.

پس از این واقعه ما نیز به بیمارستان مراجعه کردیم و متوجه شدیم شخصی که تماس گرفته است مزاحم تلفنی بوده است.

با همه این وقایع ما قصد داریم از راه پزشکی قانونی و آزمایشDNA پی گیری کنیم که چرا بچه ما که اعلام شده بود دختر سالم است و الان پسر بیمار تحویل داده شده است و اینکه چرا تا چند روز اجازه نزدیک شدن به نوزاد را به ما نمی دادند.

جام نیوز

اخبار مرتبط:

سوختن وحشتناک نوزاد ۳ روزه در دستگاه فتوتراپی بیمارستان + تصاویر

در اتفاقی نادر، دختر ۱ساله باردار شد!! + عکس

اتفاق جالب برای برادروخواهر ۲قلو در یک روز+ تصویر

اتفاق عجیب و نادر پزشکی در برزیل! +عکس

جدا کردن نوزاد از مادر در بیمارستان!

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۶ June 2016 | 2:09 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما