کنسرت‌هایی که به خاطر کرونا تعطیل نمی‌شوند!

برگزاری کنسرت در زمان شیوع کرونا در اروپا

خبرینه: در سال‌های اخیر بعضی رسانه‌ها، تمام تلاش خود را کرده‌اند که از هر اتفاق ریز و درشتی، بهانه‌ای برای تخریب و ضربه زدن به دین، پیدا کنند. تخریب دین آن هم به قصد تضعیف جمهوری اسلامی و نه چیز دیگر!

در ابتدای ورود کرونا به ایران، سوژه‌ی بسیار خوبی برای این رسانه‌ها پیدا شد و تا می‌توانستند از آن بهره‌برداری سیاسی کردند. به عنوان نمونه تصاویری از لیس زدن حرم حضرت رضا (ع) و حرم حضرت معصومه (س) را منتشر و ادعا کردند افراد مذهبی در ایران با مسائل بهداشتی غریبه هستند. در حالی که بعد از بازداشت این افراد، مشخص شد آن‌ها از حامیان فرقه شیرازی‌ها (صادق شیرازی) -موسوم به شیعه انگلیسی- هستند که عموماً در لندن و خارج از ایران سکونت دارند. این اشخاص حتی بعد از بازداشت اعتراف کردند که قبل از تصویربرداری، محل را با الکل ضدعفونی کرده بودند!

برخلاف تمام جوّی که رسانه‌ها به راه انداختند، برخورد عاقلانه نظام به این صورت بود که برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و آسیب به مردم، برای اولین بار در تاریخ جمهوری اسلامی، درب مکان‌های مقدس و مساجد بسته شد، نمازهای جمعه تعطیل شد و از هر گونه تجمع در فضای سرپوشیده جلوگیری به عمل آمد.

این روزها باز هم این جریان فعال شده و تلاش می‌کند از برگزاری مراسم مذهبی و عزاداری در ماه محرم به نفع خود سوء استفاده کند. در حالی که امسال عزاداری‌ها با محدودیت‌های بسیاری برگزار می‌شود (دسته‌روی، استفاده از طبل و سنج، حضور مردم در مکان سرپوشیده، استفاده از زنجیر دیگران برای زنجیرزنی و… ممنوع است و با فاصله گذاری اجتماعی و اجباری بودن ماسک این‌گونه مراسم برگزار می‌شود.)

در همین روزهای کرونایی، نگاهی می‌اندازیم به اجرای کنسرت‌های مختلف در کشورهای خارجی و این‌که این تجمعات بدون هیاهوهای رسانه‌ای برگزار و در بسیاری از آن‌ها فاصله گذاری حداقلی رعایت می‌شود و از ماسک هم خبری نیست!

به عنوان نمونه:

کنسرت های موسیقی در انگلیس به خاطر ترس از کرونا تعطیل نمی شوند!

 ۲۵۰۰ نفر در این کنسرت در نیوکسل شرکت کردند.

برگزاری کنسرت در روزهای کرونایی در انگلستان


کنسرت ها و برنامه های موسیقی در هلند به خاطر ترس از کرونا تعطیل نمی شوند!

یک دیسکو در هلند که از مشتریان می‌خواهد در صندلی های خود در حالت نشسته برقصند.

تجمع و کنسرت در هلند با وجود شیوع کرونا


کنسرت ها در کره جنوبی به خاطر ترس از کرونا تعطیل نمی شوند!

تصاویری از کنسرت begin again “دوباره شروع کن” در کره جنوبی

برگزاری کنسرت در کره جنوبی در شرایط کرونایی

برچسب‌ها: برگزاری کنسرت در اروپا، اجرای موسیقی زنده در کره جنوبی، تصاویری از اجرای کنسرت در هلند و انگلیس، تجمعات بدون ماسک در اروپا، اجرای کنسرت در اروپا در روزهای کرونایی، محدودیت های کرونا و برگزاری کنسرت، اجرای زنده موسیقی بدون فاصله گذاری اجتماعی، شیوع کرونا در جهان و اروپا