محصولات دانلودی

احتمال حضور علی پروین در پرسپولیس

پروین به منظور حضور در هیات مدیره پرسپولیس سه روز پیش نیز با مجید فرخزادی عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس و یکی از نزدیکان علی سعیدلو نشستی در مجلس شورای اسلامی برگزار کرد و نظرات خود را برای عضویت در هیات مدیره مطرح کرد. ظاهرا پروین طی هفته های گذشته و در زمان حضور کرانچار در پرسپولیس به فعالیت در امور فنی تیم پرسپولیس و ایفا کردن نقش مدیر فنی و رئیس سازمان فوتبال فکر می کرد اما حالا با حضور علی دایی تغییر عقیده داده است.

گفته می شود قرار است پروین هفته آینده نشستی با علی سعیدلو داشته باشد و شرایط خود برای عضویت در هیات مدیره را با وی در میان بگذارد. درباره ترکیب هیات مدیره پرسپولیس گفته می شود که باید حضور مجید فرخزادی و حسین هدایتی را تا حدودی قطعی دانست.

در این میان اگر دو پیشکسوت پرسپولیس در لیست سعیدلو قرار گیرند حضور پروین قطعی بوده و از بین حسین کلانی و فریدون معینی یک نفر به عضویت هیات مدیره در می آید و در صورت معرفی یک پیشکسوت شانس پروین بیشتر از کلانی و معینی خواهد بود. این خبرها در حالی شنیده می شود که حکم سه ماهه حبیب کاشانی به پایان رسیده و هنوز تمدید نشده است.

در صورت ادامه حضور کاشانی در پرسپولیس باید دید سعیدلو چه تصمیمی برای معرفی اعضای هیات مدیره می گیرد چرا که کاشانی به واسطه ماجرای علی کریمی و استیلی اختلافات گسترده ای با حسین هدایتی داشته است و با حضور هدایتی و فرخزادی و به نوعی هم پروین در هیات مدیره چندان موفق نیست.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 829
  • ۲۱ دی ۸۸
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما