احتمال دعوت مهدوی کیا و هاشمیان به تیم ملی وجود دارد
کفاشیان با حضور در کنفدراسیون فوتبال آسیا:


احتمال دعوت مهدوی کیا و هاشمیان به تیم ملی وجود دارد


خبرگزاری فارس: رئیس فدراسیون فوتبال گفت: این احتمال وجود دارد که هافبک اینتراخت و مهاجم تیم بوخوم آلمان بار دیگر به اردوی تیم ملی ایران برگردند.


به گزارش خبرگزاری فارس، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال که برای حضور در کمیته معلولان و کمک های اجتماعی کنفدراسیون به مالزی سفر کرده است، عصر روز گذشته با محمد بن همام رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار کرد.
وی در این زمینه اظهار داشت: ابتدا باید روند کار فدراسیون را با اساسنامه جدید هماهنگ می کردیم و شکل اداری، بخش های مختلف و کمیته ها را منطبق می کردیم. وقتی به عنوان رئیس انتخاب شدم تیم های مختلف فوتبال ایران در مسیر صعود به جام جهانی بودند که باید پنج تیم مختلف را آماده می کردیم.
رئیس فدراسیون ایران تاکید کرد: تیم های فوتسال و فوتبال ساحلی توانستند به جام جهانی برسند و اینک سه تیم دیگر که تیم های ملی، نوجوانان و جوانان باشند در مسیر صعود هستند که نیاز به تدارک و توجه خاصی دارند.
کفاشیان با ابراز نارضایتی از لغو ۲ بازی دوستانه از سوی چارلتون و مصر، گفت: آنها مسائل سیاسی را دلیل انصراف خود اعلام کردند که این دور از روابط رایج در ورزش و فوتبال و مناسبات فیفاست. به همین دلیل ما شکایت خود را به فیفا و ای اف سی ارسال کرده ایم و منتظر پاسخ هستیم.
کفاشیان همچنین درباره احتمال دعوت دوباره بازیکنان با سابقه تیم ملی مانند مهدی مهدوی کیا، وحید هاشیمان و علی کریمی نیز گفت : علی دایی مربی تیم است و تصمیم با اوست. دایی اعلام کرده است که این نفرات را زیر نظر خواهد گرفت و ممکن است از آنها دعوت کند.
وی ادامه داد: برخورد ما با علی کریمی هم در حد تذکر بود. او از فدراسیون انتقاد کرد و ما به او تذکر دادیم که درباره مسائلی که به مدیریت تیم و فوتبال برمی گردد از اظهار نظر خودداری کند؛ اما حضور ایشان در تیم ملی بازهم به نظر سرمربی تیم ملی برمی گردد. کریمی در آن دوره با مصدومیت روبرو بود و حضور احتمالی اش در آینده به دایی بستگی دارد.
رئیس فدراسیون فوتبال ایران تاکید کرد: یکی از اهداف علی دایی جوانگرایی در تیم ملی بود و اکنون معدل سنی تیم پایین تر از سال های گذشته شده است.