آخرین مطالب
گرانترین کالاها و محصولات فروش اینترنتی در ایراندرج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!

احضار رئیس آکادمی سابق استقلال به باشگاه

[ad_1]

مسئولان باشگاه استقلال در نظر دارند مدیر آکادمی سابق خود را برای ارائه برخی توضیحات به باشگاه احضار کنند.

احضار رئیس آکادمی سابق استقلال به باشگاهبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، روز گذشته بازی دوستانه ای میان آبی پوشان پایتخت و تیم های امید این تیم برگزار شد که در نهایت با برتری ۳ بر صفر آبی پوشان بزرگسال به پایان رسید.

در پایان این دیدار علی سامره مربی تیم های امید استقلال مسائلی را در خصوص اینکه صادق پور رئیس آکادمی سابق استقلال ۶ بازیکن امید را به عناوین مختلف هوایی کرده، بیان کرد: که با توجه به این شرایط احتمال دارد مسئولان باشگاه استقلال برای ارائه برخی توضیحات صادق پور را به باشگاه فراخوانند.
 
بهرام افشارزاده با تایید این خـبـر گفت: در حال حاضر نمی‌توانم بدون انجام تحقیق صحبت‌هایی را مطرح کنم، اما برای روشن شدن مسائل مطرح شده از صادق پور می خواهم تا به نزد من بیاید و صحبت‌های خود را ارائه دهد.
 
انتهای پیام/
 
 
 

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۹ January 2016 | 12:57 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

[ad_2]