احمدزاده: دوست دارم پرسپولیس خود را از پیش برنده بداند

دوست دارم پرسپولیس خود را از پیش برنده بداند

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: دوست دارم پرسپولیس در حالی که خود را از پیش برنده می داند به دیدار ما بیاید.
محمد احمدزاده در گفت و گو با خبرگزاری فارس، اظهار داشت:پرسپولیس روز سختی را برابر ما در پیش خواهد داشت، اما من دوست دارم بازیکنان این تیم درحالی که خود را از پیش برنده می دانند و سه امتیاز دیدار را پیشاپیش به حسابشان واریز کرده اند به میدان وارد شوند. در این صورت کار ما راحت تر است.
وی افزود: مسابقه سختی در پیش داریم به خصوص اینکه در ورزشگاه آزادی و در حضور تماشاگران حریف به میدان می رویم. با این حال ما فقط برای کسب ۳ امتیاز بازی خواهیم کرد. من با تفکر برد بازیکنان را به میدان می فرستم. ملوان هرگز تفکرات دفاعی ندارد و به دنبال یک امتیاز نیست. خوشبختانه پرسپولیس هم تیمی است که هجومی بازی می کند. در چنین شرایطی می توانیم شکل اصلی فوتبال خود را ارائه کنیم. این مسئله به زیبایی های دیدار می افزاید.
سرمربی تیم ملوان با اشاره به حل شدن مشکلات مالی و پرداخت بخش اعظم پیش قرارداد بازیکنان عنوان کرد:بازیکنان ما در یکی دو روز اخیر شرایطی روحی خوبی پیدا کرده اند. این مسئله انگیزه بازیکنان را مضاعف کرده است . البته بازیکنان ملوان دربدترین شرایط هم بهانه نیاورده اند و کار خود را به نحو احسن انجام داده اند و به صرف این که مشکل مالی داشته اند دست از تلاش برنداشته اند.
وی افزود: اوج این مسئله را در دیدار با برق شیراز شاهد بودید که تیم با اینکه مشکلات مالی فراوانی داشت با یک بازیکن کمتر پیروز شد.
احمدزاده تاکید کرد: در دیدار روز سه شنبه غیبت جلال رافخایی، هادی تامینی و محمد علی امیری می تواند بر کار تیمی ما اثر گذار باشد.