احمقانه ترین مسابقات دنیا+عکس

هر ساله در سراسر جهان مسابقات زیادی برگزار می شود. این مسابقات میتوانند رویدادهای ورزشی مهم باشند اما گاهی این مسابقات بسیار عجیب یا احمقانه هستند.

در سرتاسر جهان هرساله مسابقات زیادی برگزار می شود که گاهی بعضی از آن ها تا حدودی عجیب و احمقانه به نظر می رسند. نکته جالب این است که این مسابقات احمقانه طرفداران بسیاری نیز دارند.

حمل همسر :

زادگاه این مسابقه در فنلاند است و مزدم این کشور هر ساله از آن استقبال زیادی می کنند. در این رقابت شما باید همسر خود را بر روی شانه هایتان سوار کنید و از مسیرهای متفاوت عبور کنید. این مسیرها می توانند بسیار آسان یا حتی بسیار طاقت فرسا و سخت باشند. در پایان، برنده به اندازه وزن همسر خود از جایزه تعیین شده به خانه می برد.

زشت ترین شکلک:

این مسابقه بیشتر در بین مردم انگلستان طرفدار دارد. در این رقابت فردی جایزه را به خانه می برد که بتواند زشت ترین حالت را به صورت خود بدهد. یکی از روش های اصلی برای این شکلک به این صورت است که شما باید لب پایینی را به دماغ خود برسانید و صورت خود را کاملا جمع کنید، همچنین چشم ها نیز باید از کاسه خارج شوند.

شلیک با لوله خودکار:

این مسابقه نیز بیشتر در انگلستان و در روستایی به نام ویتچم برگزار می شود. در این رقابت شما باید نخود خود را به کمک وسیله ای مانند لوله خودکار به هدف مورد نظر شلیک کنید. در گذشته از این راه برای شکار استفاده می کردند اما این روزها این کار تنها جنبه بازی و وقت گذارانی دارد.

عجیب ترین ریش و سبیل:

احتمالا این مسابقه را در تلویزیون دیده اید و یا در مورد آن در اینترنت خوانده باشید. این مسابقه در بین مردم جهان طرفداران زیادی دارد و همه برای رسیدن به عنوان زیباترین و عجیب ترین ریش با یکدیگر جدال می کنند.

گزنه خوری:

این شاید یکی از دردناکترین مسابقات باشد. گزنه گیاهی است که اگر با پوست شما برخورد داشته باشد تا مدت ها باعث ایجاد خارش و درد بر روی پوست شما خواهد شد. حال فرض کنید مسابقه ای پرطرفدار که شرکت کنندگان آن از آمریکا، استرالیا، ایرلند به انگلستان می آیند تا در مسابقه ای یک ساعته به خوردن گزنه بپردازند.

جام جهانی سنگ، کاغذ، قیچی:

این بازی در بین همه مردم جهان طرفدارا بسیاری دارد و شاید دیگر لازم نباشد که خیلی در مورد آن توضیح دهیم. تنها در مورد آن باید بگوییم که عده ای با جمع شدن در یکی از مناطق آمریکا هر ساله به این بازی میپردازند و برنده نهایی صاحب ۵۰ هزار دلار خواهد شد.

دنبال کردن پنیر:

دوباره به انگلستان برمی گردیم جایی که بسیاری از این مسابقات احمقانه در آن رخ می دهد. مسابقه دنبال پنیر کردن یکی از پرطرفدارترین مسابقات است به طوری که عده ای حاضران از زخمی شدن و ناقص شدن هم چشم پوشی کرده و در آن شرکت کنند. این مسابقه به گونه ای است که افراد باید به دنبال پنیری حرکت کنید که در یک سرآشیبی به سمت پایین می آید. هرساله عده زیادی در این مسابقه زخمی و مصدوم می شوند.