اختلاف خانوادگی با قتل «رویا» پایان گرفت

مردی که در پی اختلاف با خواهرش ، او را به قتل رسانده و با صحنه سازی های مختلف ، یک سال از چنگ قانون متواری شده بود، در یکی از روستاهای ، از سوی ماموران پلیس آگاهی هشتگرد ردیابی و دستگیر شد.
سرهنگ سعدی بابانژاد، فرمانده انتظامی ساوجبلاغ روز گذشته با اشاره به خبر دستگیری یک قاتل خانوادگی به خبرنگار ما گفت: ساعت ۱۱.۵۰روز ۱۴بهمن سال گذشته ، یکی از اهالی روستای چندار به اداره آگاهی هشتگرد مراجعه و از پیدا شدن کیسه ای در کنار جاده که بوی تعفن از آن به مشام می رسد، خبر داد.
به دنبال این ماجرا، ماموران به محل حادثه اعزام شدند و پس از بررسی داخل کیسه با جسد زنی روبه رو شدند که بر اثر خفگی جان باخته بود و یک برگه که شماره تلفن منزلی در شهریار روی آن نوشته شده بود، از وسایل همراه وی به دست آمد.
سرهنگ بابانژاد ادامه داد: ماموران در مرحله دیگری از تحقیقات پی بردند که شماره تلفن همراه وسایل مقتول مربوط به یک کارگاه قالیبافی در شهریار است.
بنابراین ماموران با مراجعه به آنجا، در تحقیق از مالک آنجا پی بردند که از چند روز پیش خواهر یکی از کارگران کارگاه قالیبافی به نام رویا به طرز نامعلومی ناپدید شده است و خانواده وی هیچگونه اطلاعی از وی ندارند.
ماموران که احتمال می دادند، جسد متعلق به زن گمشده باشد، از خانواده وی خواستند به پزشکی قانونی مراجعه کنند که به این ترتیب ، هویت وی تایید شد.
فرمانده انتظامی ساوجبلاغ افزود: با تحقیقاتی که در این زمینه به دست آمد معلوم شد عباس (برادر مقتول) عامل اصلی این جنایت است که درپی ازدواج خواهرش رویا با یک جوان افغانی او را به قتل رسانده و سپس جسد را در یکی از روستاهای شمال تهران رها کرده است.
با دستگیری متهم و اعتراف وی دیروز با دستور رئیس شعبه یکم دادسرای عمومی و انقلاب هشتگرد متهم روانه بازداشتگاه پلیس شد تا پس از بازسازی صحنه قتل در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شود