اختلاف زوج تهرانی رنگ خون گرفت
 
images/20071026/kill.jpg
 
:مردی که به دنبال اختلاف با همسرش ، وی را در منطقه ابوذر (فلاح) با ضربه های چاقو به قتل رسانده بود، هنگام فرار از سوی ماموران بسیج دستگیر شد.
ساعت ۲۱.۴۰ شامگاه دوم آبان امسال اهالی خیابان رفیع زاده در محله بهاران متوجه صدای گریه های فرزندان یکی از همسایه های خود به نام سوسن شدند. بنابراین وقتی از منازل خود خارج شدند، مشاهده کردند شوهر وی (حبیب) با دستهای خون آلود، سراسیمه با خروج از منزل ، شروع به دویدن در خیابان کرد. اهالی که به این وضعیت مشکوک شده بودند، با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران تماس گرفتند و چند نفر از ماموران بسیج به تعقیب وی پرداختند و او را یک محله پایین تر دستگیر کردند و تحویل ماموران کلانتری ۱۶۱ ابوذر دادند.
بنابراین ، تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی ماجرا به منزل وی در طبقه دوم یک خانه قدیمی در خیابان رفیع زاده مراجعه کردند و متوجه شدند همسر وی به طرز دلخراشی در یکی از اتاق های منزل به قتل رسیده است. با گزارش موضوع به بازپرس کشیک ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران ، دستور قضایی صادر و جسد مقتول ۲۸ ساله برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. به این ترتیب پرونده ای تشکیل و به اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران ارسال شد.
کارآگاهان جنایی در ادامه تحقیقات از اهالی محل پی بردند که مقتول و همسرش از چندی پیش با هم اختلاف داشته اند و متهم به قتل دچار مشکلات روحی روانی بوده است.


اعتراف به قتل همسر


با به دست آمدن این اطلاعات ، کارآگاهان جنایی به تحقیق از حبیب متهم به قتل پرداختند که وی به قتل همسرش اعتراف کرد و گفت: من و همسرم با هم اختلاف داشتیم تا این که شب حادثه پس از مشاجره لفظی با هم ، عصبانی شدم و با چاقو او را مجروح کردم و از ترس پا به فرار گذاشتم که دستگیر شدم.
بنابراین گزارش ، مرد همسرکش با قرار قانونی بازداشت شد تا تحقیقات تکمیلی از وی صورت گیرد.


گفتگو با بازپرس جنایی


بازپرس محمد شاملو پس از بررسی صحنه جنایت درباره این حادثه به خبرنگار ما گفت: مرد ۳۵ ساله (حبیب) از چند روز پیش از محل کار خود اخراج شده بود و این موضوع به اختلاف میان وی و همسرش بیش از گذشته دامن می زد.
بازپرس ویژه قتل تهران افزود: متهم در تحقیقات مقدماتی اعتراف کرد از چند روز پیش درصدد قتل همسرش بوده است و پس از تهیه چاقو، منتظر فرصت بوده تا نقشه قتل را عملی کند.
بازپرس شعبه اول دادسرای جنایی افزود: متهم اعتراف کرد زمان حادثه دختر ۷ ساله خانواده را به بهانه خرید از منزل به بیرون فرستاده و سپس به سوی همسرش حمله ور شده و به طرز دلخراشی گلوی او را بریده است.
متهم پس از فرار از سوی ماموران بسیج دستگیر و تحویل کلانتری ۱۶۱ ابوذر شده است.


دستور بازسازی


شاملو تصریح کرد: در حال حاضر دستور بازسازی صحنه جنایت و انجام معاینات مرد متهم به قتل در پزشکی قانونی صادر شده و پرونده در مرحله تحقیقات از سوی ماموران شعبه ۱۰ پلیس آگاهی است.