محصولات دانلودی

اخراجی‌ها رکورد سینمای ایران را شکست
با فروش ۳۸ میلیونی در یک روز


اخراجی‌ها رکورد سینمای ایران را شکست


خبرگزاری فارس: با فروش ۳۸ میلیون تومانی در یک روز، فیلم «اخراجی‌ها» در اولین نمایش خود، رکوردی تاریخی را به خود اختصاص داد.


علی سرتیپی، تهیه‌کننده و پخش‌کننده سینما و مدیر پخش این فیلم، در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، اعلام کرد:این فیلم در روز پنجشنبه ۲۴ اسفند(دیروز) توانست ۳۸ میلیون تومان در ۱۸ سینما بفروشد که با توجه به محدودیت سالن‌های نمایش، آن هم در یک پنجشنبه از آخرین روزهای ماه اسفند که مردم سرگرم خرید و تدارک برنامه‌های نوروزی خود هستند، فروشی فوق‌العاده است.
وی با اشاره به فیلم‌هایی که پیش‌تر رکورددار فروش روزانه بوده‌اند، متذکر شد: فیلم مارمولک حدود ۳۷ سالن در اختیار داشت و بیشترین فروش روزانه‌اش از ۲۷ میلیون تومان فراتر نرفت اما در قانون فعلی اکران برای سینماهای آزاد مثل گذشته وجود ندارد و ما با سالن‌های محدود به این رقم فروش دست یافته‌ایم.
سرتیپی همچنین افزود: فیلم اخراجی‌ها، در سینمای آفریقا، حدود ۵/۷ میلیون تومان در یک روز فروش داشته که این رقم فروش در یک سالن هم بی‌نظیر است و به عنوان مثال، بالاترین آمار فروش فیلم در همین سالن، برای فیلم آتش بس با قیمت بلیت فعلی، حدود ۶ میلیون تومان بوده و بیشتر فیلم‌های رکورددار هم فروش روزانه زیر ۶ میلیون در یک سالن را ثبت کرده‌اند.
سرتیپی در ادامه گفت‌وگو با فارس به افتتاحیه موفقیت‌بار فیلم اخراجی‌ها در شهرستان‌ها اشاره کرد و گفت: نمایش فیلم اخراجی‌ها در برخی شهرستان‌ها مثل اصفهان، رشت و مشهد آغاز شده که افتتاحیه موفقیت‌آمیزی داشته است.
به گفته وی؛ نمایش فیلم در اصفهان، با یک شروع ۹/۱ میلیون تومانی آغاز شده که رکوردی منحصر به فرد است. همچنین اخراجی‌ها در سینما میرزا کوچک‌خان رشت، با ۴/۱ میلیون تومان افتتاحیه‌ای جالب توجه داشته است.
اخراجی‌ها در شرایطی به اوج‌گیری خود در گیشه ادامه می‌دهد که بنا به گفته پخش‌کننده فیلم، با اقدامات امنیتی گسترده در کدگذاری و همکاری سینمادارها با نیروهای امنیتی و پلیس، تاکنون نسخه قاچاق فیلم اخراجی‌ها تهیه و تکثیر نشده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما