اخراج پنج بازیکن از استقلال شایعه است
حاجیلو: اخراج پنج بازیکن از استقلال شایعه است


خبرگزاری فارس: سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران گفت: ‌اخراج پنج بازیکن از تیم شایعه است و مشکل نوازی نیز حل می شود.


اصغر حاجیلو در گفت ‌و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار داشت: دلیل اخراج نوازی گزارشی بود که یکی از اعضای کادر فنی به کریمی داد. به همین دلیل این بازیکن باید در کمیته انضباطی باشگاه استقلال حاضر شود و توضیحات خود را ارایه کند. تصور می‌کنم مشکل او حل شود.
سرپرست استقلال با بیان این مطلب که در دیدار برابر نفت آبادان مستحق شکست نبودیم، تصریح کرد:‌ باید در این دیدار پیروز می‌شدیم؛ اما فرصت‌های گلزنی به راحتی از دست رفت و کمی در زدن ضربات آخر سستی نشان دادیم.
وی ادامه داد: با این حال شکست برابر نفت تجربه خوبی برای بازیکنان بود و به اندازه پنج مسابقه تجربه اندوختند. همواره اتقاقات رخ داده در این دیدار برابر چشمان بازیکنان ما خواهد بود.
حاجیلو درخصوص تنبیه بازیکنان استقلال در پایان دیدار برابر نفت آبادان تاکید کرد: هر مربی روش مخصوص به خود دارد. هیچ وقت افشین قطبی و ناصر حجازی مثل هم فکر نمی‌کنند. شما دو برادر را هم نمی توانید پیدا کنید که طرز تفکر یکسانی داشته باشند. بنابراین در آینده مشخص خواهد شد که آیا این رفتارها سازنده بوده یا نه و خود مربی بهتر از هر کسی می‌داند که چه کاری انجام می‌دهد. کریمی ۲۰ سال سابقه مربیگری دارد.
حاجیلو در باره اخراج ۵ بازیکن از استقلال که از زبان فیروز کریمی عنوان شده، گفت:‌ کریمی با هیچ رسانه‌ای صحبت نکرده است. بنابراین این خبر درست نبوده و فقط شایعه است.