محصولات دانلودی

ادامه غیبت پرابهام سرپرست استقلال/ قیمت بلیت ‌ها سوژه شد!

ادامه غیبت پرابهام سرپرست استقلال/ قیمت بلیت ‌ها سوژه شد!

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرنگار مهر تمرین عصر امروز استقلال در زمین شماره ۲ مجموعه ورزشی آزادی و با حضور بیش از ۳۰ تماشاگر برگزار شد. مجید صالح که به دلیل اختلاف با پرویز مظلومی در دو جلسه تمرینی حضور نداشت عصر امروز به تمرین بازگشت.

* فرزاد مجیدی سرپرست موقت استقلال که گفته می‌ شود به خاطر حضور نصرالله عبداللهی حاضر به بازگشت به استقلال نیست امروز هم در تمرین غایب بود.

* روزبه چشمی و جابر انصاری نیز به دلیل مصدومیت غایبان تمرین امروز بودند.

* خسرو حیدری، سجاد شهباززاده و علیرضا رمضانی همانند روزهای گذشته به طور انفرادی دور زمین دویده و سپس زیر نظر مربی بدنساز تیم کارهای بدنی انجام دادند.

* بنا به دستور پرویز مظلومی، تمرین استقلال از فردا تا دیدار مقابل راه آهن تهران پشت درهای بسته انجام خواهد شد.

* سوژه بازیکنان استقلال قیمت بلیت دیدارهای تیمشان بود که آن‌ها می‌ گفتند بلیت بازی ما از خریدن یک پفک نیز ارزان تر است.

* نصرالله عبداللهی در تمرین حاضر بود و با وسواسی خاص، عملکرد بازیکنان را زیر نظر داشت.

* بازیکنان در ابتدای تمرین بدنهای خود را با کار با توپ گرم کرده سپس به بازی آقاوسط پرداخته و در بخش پایانی یک فوتبال درون تیمی را در قالب دو تیم سبز و صورتی انجام دادند که مجید صالح این بازی را به دقت زیر نظر داشت و نکات فنی را به آنان گوشزد می‌ نمود و پرویز مظلومی هم از دور شاهد عملکرد بازیکنانش بود.

* تیم فوتبال استقلال تهران عصر روز جمعه ۱۴ اسفند و از هفته بیست و سوم لیگ پانزدهم در ورزشگاه آزادی میهمان راه آهن تهران خواهد بود.

 

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۸ February 2016 | 5:30 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما