ادعای کذب زن جوان وی را متهم به برقراری ارتباط نامشروع کرد

ادعای کذب زن جوان وی را متهم به برقراری ارتباط نامشروع کرد


خبرگزاری فارس: زن جوانی که مدعی شده بود مردی با برقراری ارتباط وی را اغفال کرده است با مشخص شدن ادعای کذبش متهم به برقراری ارتباط نامشروع شد.


به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، عصر روز ۲۷ فروردین ماه سال‌جاری فردی با مراجعه به مسئولان دادسرای امور جنایی تهران مدعی شد مردی برای همسرش مزاحمت ایجاد کرده است.
این مرد ۳۵ ساله به نام حمید مدعی شد پزشک بوده و زمانی که به بندر عباس برای کار رفته است مردی برای همسرش مزاحمت ایجاد کرده است و زندگی وی را متلاشی کرده است.
رضوانفر دادیار شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران در خصوص این پرونده گفت: تحقیقات از همسر این فرد به نام لیلا آغاز شد و مشخص شد فردی به نام بهنام ۳۱ ساله با برقراری ارتباط با این فرد اقدام به اغفال این زن جوان کرده است.
وی گفت: بهنام دستگیر شد و در بازجویی ادعایی عجیب را عنوان کرده و مدعی شد خود لیلا با وی ارتباط برقرار کرده و با شکایت از دست همسرش قصد گرفتن طلاق ار حمید را داشته است.
رضوانفر ادامه داد: لیلا زمانی که در مقابل این ادعا قرار گرفت منکر شده و مدعی شد در یک روز زمستانی زمانی هنگامی که بعد از خرید لباس قصد برگشت به خانه را داشته با بهنام آشنا شده در حالی که قصد برقراری ارتباط با وی را نداشته است.
وی افزود: بهنام مدعی شد لیلا بارها به دعا نویس و فالگیر مراجعه کرده تا با گرفتن دعا و داروی خاص بتواند مهر وی را به دست آورده و بهنام را به دست آورد.
دادیار شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران گفت: با طرح این ادعا از سوی بهنام منزل لیلا و همسرش مورد بازرسی قرار گرفت که در آنجا چندین دعای دست نوشته با اسم بهنام کسف شد.
وی ادامه داد: لیلا وقتی خود را در مقابل دعاهای نوشته شده دید مدعی شد دعاها دست خط بهنام بوده و بهنام از وی درخواست کرده تا با خواندن آنها به مستحکم شدن ارتباطشان کمک کند.
وی گفت: در حال حاضر لیلا و بهنام هر دو به اتهام برقراری ارتباط نامشروع متهم هستند تا تحقیقات تکمیلی در خصوص صحت ادعای هر کدام از آنها انجام شود.
رضوانفر ادامه داد: در حال حاضر تحقیقات در حال انجام است.