ارزانترین خودروهای فول آپشن جهان+عکس‌ها

خودروهای فول آپشن طرفداران بسیار زیادی دارند مخصوصا اگر قیمت ارزانی هم داشته باشند

ارزانترین خودروهای فول آپشن جهان+عکس‌ها

 خودرو  ارزان قیمت جهان

خودروهای فول آپشن طرفداران بسیار زیادی دارند مخصوصا اگر قیمت ارزانی هم داشته باشند. در این پست   خودرو ارزان قیمت  فول آپشن دنیا را به شما معرفی خواهیم نمود.

ارزانترین خودروهای فول آپشن جهان+عکس‌ها

فورد فیستا ST

 ارزانترین خودروهای فول آپشن جهان+عکس‌ها

قیمت پایه: ۲۱۸۴۵ دلار
شاید خریدن هاچبک ‌های داغ معامله‌ی قرن باشد! فورد فیستا ST با طبیعت چموش خودش، از پیشرانه‌ای ۴ سیلندری و ۱.۶ لیتری با ۱۹۷ اسب بخار قدرت استفاده می‌‌کند که منحصراً به گیربکس ۶ سرعته ی دستی جفت شده است. این ترکیب وقتی با سیستم تعلیق خاص هماهنگ شود، فیستا را به ولگردی تبدیل می‌‌کند که دوست دارد در پیچ‌‌ها قسمت عقب را تکان دهد و تمام مهارت‌‌های شما را به چالش بکشاند.

هیوندای ولوستر توربو

ارزانترین خودروهای فول آپشن جهان+عکس‌ها

قیمت پایه: ۲۳۴۳۵ دلار
اولین تلاش هیوندای در رده‌ی هاچبک ‌های داغ ولوستر توربو است که توازن مناسبی از قدرت و چابکی را ارائه می‌‌دهد. با یک درب در طرف راننده و دو درب در طرف سرنشین، ولوستر توربو دو خودرو در یکی است!

فیات ۵۰۰ آبارث

ارزانترین خودروهای فول آپشن جهان+عکس‌ها

قیمت پایه: ۲۳۵۷۰ دلار
با صدای اگزوزی که شبیه حمله‌ی دسته‌ی بزرگی از زنبورهاست، هیچ‌وقت این فلفل ریز و تند و داغ را با هیچ‌چیز دیگری اشتباه نخواهید گرفت! علیرغم پیشرانه‌ای ۴ سیلندر و توربو با ۱.۴ لیتر حجم، خروجی ۱۶۰ اسب بخاری در انتظار شماست. این کوچولو بسیار سریع است و زمانی که با سیستم تعلیق اسپورت ترکیب شود، قادر خواهید بود تا انواع و اقسام شیطنت‌‌ها را با آن انجام دهید.

مینی هاردتاپ کوپر S (دو در)

 ارزانترین خودروهای فول آپشن جهان+عکس‌ها

قیمت پایه: ۲۴۹۵۰ دلار
عجیب‌وغریب بودن به‌عنوان خصیصه‌ی عمومی هاردتاپ کوپر S باقی‌مانده است اما همانند اکثر هاچبک ‌های داغ، این فلفل ریز می‌‌داند که چگونه لحظات خوبی را رقم بزند. به لطف هندلینگ فرز و چابک مینی خواهید توانست راه‌‌های پرپیچ‌وخم را به‌آسانی طی کنید. با گیربکس ۶ سرعته ی دستی استاندارد می‌‌توانید بخش اعظم عصاره‌ی وجودی پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲ لیتری ۱۸۹ اسب بخاری این خودرو را بکشید و حداکثر لبخند ممکن را بر صورتتان ترسیم نمایید.

مزدا MX-5 میاتا

 ارزانترین خودروهای فول آپشن جهان+عکس‌ها

قیمت پایه: ۲۵۷۳۵ دلار
یکی از ناب‌ترین خودروهای اسپورت موجود در بازار مزدا MX-5 میاتا است که بالانسی مثال‌زدنی، چابکی و وزن کم را ارائه می‌‌دهد. در تریم کلاب شما تجربه‌ی بهتری با سیستم تعلیق اسپورت استاندارد، ضربه‌گیرهای بیلشتین و دیفرانسیل لغزش محدود خواهید داشت.

فورد فوکوس ST

ارزانترین خودروهای فول آپشن جهان+عکس‌ها

قیمت پایه: ۲۵۳۰۰ دلار
بودجه‌ی کافی برای خرید فوکوس RS را ندارید؟ خب چاره‌ی کار فوکوس ST است که با پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربودار اکوبوست عرضه می‌‌شود و می‌‌تواند ۲۵۲ اسب بخار قدرت و ۲۷۰ پاوند فیت گشتاور تولید نماید. برخلاف اکثر هاچبک ‌های داغ دیفرانسیل جلو، فوکوس ST تمایل دارد تا در قسمت عقب شاد باشد یعنی با خاموش کردن کنترل‌‌های کشش و پایداری می‌‌توانید در پیست دریفت کنید.

فولکس‌ واگن گلف GTI

ارزانترین خودروهای فول آپشن جهان+عکس‌ها

قیمت پایه: ۲۵۸۱۵ دلار
به‌عنوان پدر این سگمنت، فولکس گلف GTI خودروی همه‌کاره‌ای است که پشت فرمان کاربردی بودن و لذت زیادی را ایجاد می‌‌کند. با تجهیز به پکیج پرفورمنس شاهد افزوده شدن ترمزهای ارتقا یافته، دیفرانسیل VAQ و ۱۰ اسب بخار بیش‌تر خواهید بود که قدرت پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲ لیتری و توربو را به ۲۲۰ اسب بخار می‌‌رساند.

دوج چلنجر

ارزانترین خودروهای فول آپشن جهان+عکس‌ها

قیمت پایه: ۲۷۹۹۰ دلار
نه! با قیمت کمتر از ۳۵ هزار دلار نمی‌توانید چلنجر هلکت را بخرید اما می‌‌توانید برادر کوچک‌تر SXT یا SXT Plus با پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۳.۶ لیتری ۳۰۵ اسب بخاری را انتخاب کنید. حتی با نسخه‌ی پایه‌ی پیشرانه، چلنجر مخصوصاً با پکیج Super Track لذت فراوانی دارد. این پکیج شامل رینگ‌‌های آلیاژی ۲۰ اینچی، نسبت اکسل پایین‌تر، سیستم تعلیق ارتقا یافته و فرمان اصلاح‌شده می‌‌باشد که چلنجر خوب را خوب‌تر می‌‌سازد!

فولکس‌واگن جتا GLI

ارزانترین خودروهای فول آپشن جهان+عکس‌ها

قیمت پایه: ۲۷۷۴۰ دلار
گلف GTI را دوست دارید اما از هاچبک ‌ها متنفرید؟ خب فولکس با جتا GLI راه‌حل جدید را پیش رویتان می‌‌گذارد. جتا از پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو با ۲۱۰ اسب بخار قدرت استفاده می‌‌کند که می‌‌تواند با گیربکس ۶ سرعته ی دستی یا ۶ سرعته ی دوکلاچه جفت شود. برای عبور از راه‌‌های باریک و پیچ‌درپیچ قدرت بیش‌ازاندازه ای را در اختیار خواهید داشت.

سوبارو WRX

ارزانترین خودروهای فول آپشن جهان+عکس‌ها

قیمت پایه: ۲۷۳۹۰ دلار
برای قیمت زیر ۳۵ هزار دلار می‌‌توانید با انتخاب سوبارو WRX نشان دهید که یک قهرمان مسابقات رالی نیز هستید! با ۲۶۸ اسبی که از دل پیشرانه‌ی ۴ سیلندر توربوی جفت شده با گیربکس ۶ سرعته دستی بیرون می‌‌آید به‌آسانی می‌‌توانید راه‌‌های پیچ‌درپیچ را پشت سر بگذارید و شاید هم‌ دلتان بخواهد کمی در راه‌‌های شنی و گلی گاز بدهید و مطمئن باشید که پولتان را جای درستی استفاده کرده اید.

شورولت کامارو

ارزانترین خودروهای فول آپشن جهان+عکس‌ها

قیمت پایه: ۲۶۶۹۵ دلار
یک خودروی پونی از نژادی اصیل مترادف است با شورولت کامارو! کامارو دینامیک رانندگی استثنایی را در پکیجی رترو ارائه می‌‌دهد. برای زیر ۳۵ هزار دلار شما می‌‌توانید از بین پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو با ۲۷۵ اسب بخار قدرت و پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۳.۶ لیتری ۳۳۵ اسب بخاری یکی را انتخاب کنید. البته مطمئن باشید که هر دو نسخه لذت زائدالوصفی را به شما تزریق خواهند نمود.

فورد موستانگ اکوبوست

 ارزانترین خودروهای فول آپشن جهان+عکس‌ها

قیمت پایه: ۲۶۵۴۵ دلار
پیشرانه‌ی پایه‌ی ۶ سیلندر موستانگ را فراموش کنید و به‌سوی مدل اکوبوست ۳۱۰ اسب بخاری بشتابید! زمانی که به پکیج پرفورمنس مجهز شود، شما سیستم تعلیق منحصربه‌فرد، رینگ‌‌های ۱۹ اینچی، ترمزهای بزرگ‌تر، رادیاتور بزرگ‌تر، اکسل عقب با لغزش محدود و سیستم‌‌های کمکی الکترونیکی مخصوص را دریافت خواهید نمود.

سوبارو BRZ

ارزانترین خودروهای فول آپشن جهان+عکس‌ها

قیمت پایه: ۲۶۱۹۰ دلار
به خنده واداشتن راننده از این گوش تا آن یکی از مأموریت‌‌های اصلی سوبارو BRZ است و به لطف بالانس بی‌عیب و نقصش از پس این مأموریت غیرممکن برمی‌آید. شاید BRZ فقط ۲۰۰ اسب بخار داشته باشد اما وزن سبک آن به معنی سریع بودن است. گیربکس ۶ سرعته ی دستی این خودرو هم لذت‌بخش است و در رانندگی‌‌های روزانه لذت فراوانی ایجاد می‌‌کند.

سایون FR-S (تویوتا ۸۶)

ارزانترین خودروهای فول آپشن جهان+عکس‌ها

قیمت پایه: ۲۶۱۰۰ دلار
سایون FR-S که برای سال ۲۰۱۷ تویوتا ۸۶ خوانده خواهد شد برادر دوقلوی سوبارو BRZ است و همان بالانس استثنایی، وزن کم و هندلینگ را ارائه می‌‌کند. با این خودرو قادر خواهید بود که لحظات مفرح زیادی را داشته باشید و پیچ‌‌ها را سریع‌تر از بسیاری از خودروها طی کنید.

نیسان جوک نیسمو RS

خودروهای فول آپشن جهان ارزان قیمت

قیمت پایه: ۲۸۹۲۰ دلار
علیرغم سن زیاد، نیسان جوک نیسمو RS یک کراس اوور کوچک غیرتمند است. پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۱.۶ لیتری به همراه توربوشارژر ۲۱۵ اسب بخار قدرت و ۲۱۰ پاوند فیت گشتاور را تقدیم چرخ‌‌های جلو می‌‌کند و با وجود گیربکسی ۶ سرعته و دستی لحظات خوبی در انتظار شما خواهد بود.

عصر خودرو