ارسال پیام کوتاه دختر جوان را از خانه فراری داد


images/20070711/dust.jpg :دختر شهرستانی پس از ارتباط تلفنی با پسر مورد علاقه اش ، منزلش را به بهانه رفتن به کتابخانه ترک کرد و به تهران آمد که در محوطه فرودگاه مهرآباد شناسایی و دستگیر شد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، چند روز پیش ماموران اداره آگاهی فرودگاه مهرآباد تهران هنگام گشتزنی ، متوجه دختر ۱۷ساله ای شدند که در حال صحبت با مرد جوانی بود.
ماموران به این وضعیت مشکوک شدند و آنها را بازداشت و برای تحقیقات به مرکز پلیس منتقل کردند.


بلیت هواپیما راز فرار دختر جوان را فاش کرددختر جوان در بازجویی های پلیسی منکر هرگونه ارتباطی با مرد جوان شد و گفت که وی راننده آژانس است و از من نشانی یک دانشگاه را می پرسید.
دختر و پسر جوان در بازجویی های پلیسی ، دچار تناقض گویی شدند تا این که در بررسی وسایل دختر جوان ، یک بلیت هواپیما به شهر مشهد کشف شد و در ادامه معلوم شد این دختر با مرد جوان ارتباط دوستی دارد.
بنابراین ، پرونده ای تشکیل و به دادسرای عمومی و انقلاب فرودگاه مهرآباد تهران ارسال شد و با دستور قاضی صابری زفرقندی ، پرونده برای ادامه تحقیقات در اختیار بازپرس شعبه یکم دادسرا قرار گرفت و متهمان برای ادامه تحقیقات به دادسرا منتقل شدند.
دختر جوان در اظهاراتش به بازپرس مهاجری گفت: ۲هفته پیش وقتی در حال ارسال پیام کوتاه برای یکی از دوستانم بودم به اشتباه آن را به شماره دیگری فرستادم.
چند ساعت بعد فرد ناشناسی به من پاسخ داد و با معرفی خودش به عنوان تاجر تلفن همراه از من خواست تا برای او پیامهای دیگری ارسال کنم و با هم دوست شدیم.
وی ادامه داد: ابتدا گمان بردم شوخی است و توجهی نکردم تا این که پیامهای کوتاه عاشقانه ای برایم فرستاد و کم کم ارتباط تلفنی ما شروع شد و گفت که قصد ازدواج با من را دارد و خواست برای ملاقات با وی و صحبتهای بیشتر به تهران بیایم که فریب حرفهایش را خوردم و منزلم را به بهانه رفتن به کتابخانه ترک کردم و با هواپیما به تهران آمدم و با پسر مورد علاقه ام به گردش و تفریح رفتم و قرار شد ملاقات های دیگری هم با یکدیگر داشته باشیم که در محوطه فرودگاه ، هنگام خداحافظی با وی ، پلیس به ما مشکوک شد و دستگیرمان کرد.
با اظهارات دختر جوان ، مرد جوان هم اعتراف کرد که فروشنده تلفن همراه است ، نه یک مرد ثروتمند و تاجر و فقط قصد دوستی با دختر شهرستانی را داشته است و نمی خواهد با او ازدواج کند.


دختران جوان مراقب باشند، افراد شیاد در کمین هستندبازپرس مهاجری ، رئیس شعبه یکم دادسرای عمومی و انقلاب فرودگاه مهرآباد تهران با اشاره به این پرونده ، ضمن هشدار به شهروندان از آنها خواست ؛ رفت وآمد فرزندان و دوستان آنها را کنترل کنند تا بر اثر غفلت در دام افراد شیاد و باندهای فساد گرفتار نشوند و خانواده ها به گونه ای با فرزندان خود ارتباط برقرار کنند که آنها از اعتمادشان سوئاستفاده نکنند.
وی ادامه داد: دختران جوان نیز هنگام استفاده از تلفن همراه و ارتباط اینترنتی مراقب باشند، چراکه افراد شیاد به بهانه دوستی و ازدواج در کمین آنها هستند تا زندگی آنها را تباه کنند.