ازدواج طلایی در بالیوود


 
images/20070421/couple.jpg
 
جام جم آنلاین: برای بسیاری از دوستداران سینمای بالیوود، (سینمای هند) مراسم ازدواج دو نفر از چهره های سرشناس این سینما، شاید نوعی رویاست که به حقیقت می پیوندد.
به گزارش بی بی سی، عروس آیشوریا رای، یکی از مشهورترین بازیگران زن سینمای هند است ، که بسیاری او را یکی از زیباترین زنان در دنیا می دانند.
او برنده جایزه “دوشیزه زیبایی” جهان است. داماد، آبیهشک باچان، بازیگر سینما و پسر معروف ترین خانواده سینمای بالیوود آمیتا باچان است و شاید به همین دلیل اعلام خبر نامزدی رای و باچان، هیجان زیادی را در بین مردم هند ایجاد کرده است.
برای این ازدواج باشکوه طی یک مراسم سه روزه که از روز چهارشنبه (۱۸ آوریل) شروع شده است، فهرست ویژه اختصاصی از میهمانان دعوت شده اند که با نفوذترین چهره های هند را شامل می شود.

تلاش شده که این مسئله کاملا شخصی باشد و خانواده های دو طرف آن را کاملا از مطبوعات دور نگه دارند.
اما به هرحال هر کسی در هند می خواهد به نحوی در جریان این عروسی “طلایی” قرار گیرد؛ و در این بین شماری از دوستداران این زوج برای اینکه از نزدیک در جریان باشند، سفری به محل برگزاری عروسی کرده اند.
مراسم ازداوج این دو نیز دقیقا شبیه به فیلمنامه فیلم های هندی است؛ موضوع آن خانوادگی است و دو طرف قبل از تعیین روز ازدواج با طالع بین ها که سنتی بین هندوهاست، مشورت کردند.