ازدواج یک زن آمریکایی با سگش / عکس

یک زن تبعه آمریکا به دلیل فرار از خیانت مردان با برگزاری مراسم رسمی سگ خود را به عنوان همسری برگزید.

ازدواج با سگ
یک زن آمریکایی پس از چهار بار تجربه زندگی ناموفق با برگزاری مراسم ازدواج در میان دوستان و آشنایان خود، سگش را به عنوان همسری برگزید. یکی از سرشناسان منطقه نیز در این مراسم حضور داشت و به دو زوج گفت: برای هر یک از شما آرزوی خوشبختی می کنم

در شب عروسی، زن با لباس عروس و آرایش کامل و سگ با یک دست کت و شلوار حضور پیدا کردند. این زن درباره علت ازدواجش با یک سگ گفت: این سگ از همسران سابق من باوفا تر هستند.

وقتی هرزگی و روابط جنسی آزاد در یک جامعه شیوع پیدا کرد، دیگر کسی حاضر نیست تقیدات سخت یا هزینه های تشکیل خانواده را بپذیرد و از اینرو شاهد آمار رشد منفی جمعیت در کشورهای اروپایی همچون اسپانیا و فرانسه هستیم. با بررسی آسیب شناسی خانواده در جهان غرب، آشکار می‌شود که در دوران شکوفایی دانش، تکنولوژی و صنعت، کانون گرم خانواده کم‌تر مورد توجه قرار گرفته و ضربات شکننده‌ای را به جامعه‎ی بشری وارد نموده است.

حفظ و گسترش نهاد خانواده بشدت با وجود حیا و عفاف در جامعه و رفتار افراد رابطه دارد. امروزه ساختار خانواده در جوامع غربی، نه تنها با مشکلات متعددی دست به گریبان است بلکه به شکل های جدیدی رو می آورد؛ در سال های اخیر شاهد ازدواج همجنسگرایان و تشکیل خانواده های همجنس بودیم و یا خانواده های تک والدینی بشدت در جوامع غربی رواج یافت، اما هم اکنون شاهد پدیده های جدیدی در تشکیل خانواده هستیم

شیوع ازدواج های ممنوعه همچون ازدواج با محارم و ازدواج با حیوانات

«جوگیو»، یک جوان ۲۰ ساله اهل منطقه «تووومبا» در ایالت «کوئینزلند» استرالیا است. این مرد جوان در حضور دوستان و آشنایانش با سگ محبوبش ازدواج کرد.

ازدواج با حیوانات، روش غرب برای رهای از تنهایی! + تصاویر

ازدواج با حیوانات، روش غرب برای رهای از تنهایی! + تصاویر

5 نظر برای "ازدواج یک زن آمریکایی با سگش / عکس" ارسال شده
 1. Rogi گفت:

  حالا آقا دوماد چقدر مهریه قبول کردن!!!!!

 2. ناشناس گفت:

  haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?

 3. حسن نحف پور نجف آباد گفت:

  کبوتر با کبوتر باز با باز

  کند همجنس با همجنس پرواز

 4. mm گفت:

  سر گرمی جالبی بود ولی خیلی کارش احمقانه بود وقتی ۴ بار ازدواج کرده ولی موفق نبوده عیب از طرف خودش بوده

 5. ناشناس گفت:

  ham hagh dare chon saga behtar az bazi mardan ham khak to saresh nemimord age ezdevaj nemikard ke!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظرات بسته شده است.