از لیفان X40 بیش تر بدانیم

لیفان در نمایشگاه خودروی شانگهای ۲۰۱۵ که در ماه آوریل برگزار شد، مدل کانسپت شاسی بلند ساب کامپکت جدید خود به نام X40 را به نمایش …

از لیفان X40 بیش تر بدانیم

لیفان در نمایشگاه خودروی شانگهای ۲۰۱۵ که در ماه آوریل برگزار شد، مدل کانسپت شاسی بلند ساب کامپکت جدید خود به نام X40 را به نمایش درآورد.

این خودرو در طیف مدل ‌های این خودروساز در جایگاهی پایین تر از X50 قرار می‌ گیرد.

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از ایران جیب برگرفته از خبرماشین، قسمت جلوی این خودرو دارای جلوپنجره شش ضلعی با یک نوار تکی درمرکز است. چراغ ‌های جلوی این خودرو پروژکتوری هستند و از LEDهای دید در روز بهره می‌ برند. قسمت زیرین سپر این خودرو دارای چراغ ‌های مه شکن با قاب آلومینیومی است. از آلومینیوم برای ریل ‌های سقف این خودرو نیز استفاده شده در حالی که ستون ‌های B و C آن مشکی شده اند. در قسمت پشت این خودرو اسپویلر نصب شده روی در صندوق عقب و چراغ ‌های عقب LED لبه دار تعبیه شده است. رکاب ‌های در نقره ای ظاهر این خودروی کانسپت را کامل می‌ کنند.

هیچ اطلاعاتی از داخل این خودرو در دسترس نیست اما با توجه به بدنه آن می‌ توان انتظار داشت تودوزی مناسبی داشته باشد.

زیر کاپوت این خودرو موتورهای ۱.۳ و ۱.۵ لیتری چهار سیلندر بنزینی با قدرت ‌های ۹۰ تا ۱۳۰ اسب بخار تعبیه شده است. گمان می‌ رود این موتورها به گیربکس دستی پنج سرعته یا CVT مجهز شوند.
 

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۳ March 2016 | 11:18 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.