محصولات دانلودی

اسارت دختر ۱۶ ساله در دامداری شرورها

۳ شرور که با ربودن یک دختر ۱۶ ساله او را ۲ هفته در یک دامداری زندانی کرده بودند ، با تلاش ماموران انتظامی ورامین دستگیر شدند.
به گزارش جام جم ، روز پنجشنبه گذشته یکی از واحدهای گشت انتظامی در ترمینال جنوب با مشاهده دختر ۱۶ ساله ای که بی هدف در این محل پرسه می زد ، به وی ظنین شدند و دلیل حضورش را در این محل پرسیدند. این دختر با معرفی خود به نام سحر ، ابتدا عنوان کرد قصد دارد برای دیدار یکی از بستگان خود عازم یکی از شهرها شود اما در ادامه تحقیقات وقتی دچار تناقض گویی شد و ماموران از وی خواستند تا شماره تماس والدین خود را در اختیار پلیس قرار دهد تا در خصوص اظهارات وی تحقیق شود ، این دختر در حالی که بشدت می گریست ، ماموران را در جریان ماجرای تکان دهنده ای از حبس خود به مدت ۲ هفته در یک دامداری قرار داد.


اظهارات تکان دهنده


سحر در اظهارات خود گفت : ۲ هفته پیش وقتی در منزل با پدرم درگیر شدم ، شبانه به حالت قهر خانه پدری ام را ترک کردم تا به منزل خواهرم در بزرگراه افسریه بروم.
وی افزود: وقتی در بزرگراه آزادگان منتظر تاکسی بودم ، یک خودروی پژو آردی مقابلم توقف کرد و ۲ سرنشین آن با زور و تهدید مرا سوار خودرو کرده و تهدید کردند در صورتی که فریاد بزنم ، مرا خواهند کشت.
وی اضافه کرد: ساعتی بعد آنها مرا به یک دامداری منتقل و پس از آزار و اذیت ، در این محل زندانی کردند.


آغاز تحقیقات


به دنبال این اظهارات تکان دهنده ، دختر جوان تصریح کرد: ۲ هفته پس از این که در دامداری زندانی بودم ، آنها مرا شبانه از این محل خارج کردند و سپس با رها کردن در ترمینال متواری شدند و اکنون نیز به دلیل ترس از بستگانم ، جرات بازگشت به خانه را ندارم.
دختر ۱۶ ساله اضافه کرد: از محل دقیق دامداری اطلاعی ندارم اما زمانی که در این محل محبوس بودم ، صدای قطارها را می شنیدم که از کنار این دامداری عبور می کردند. به دنبال این اظهارات ، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی ورامین قرار گرفت و یک تیم ویژه از ماموران ابتدا دامداری هایی را که در مسیر عبور قطار قرار داشت ، شناسایی کردند. این گزارش حاکی است ، با تحقیقات گسترده سرانجام یک دامداری در روستای حسین آباد ورامین شناسایی شد و با انتقال دختر جوان به این محل ، وی محل را شناسایی و عنوان کرد به مدت ۲ هفته در این محل زندانی بوده است.
با دستگیری صاحب دامداری و تحقیق از وی ، معلوم شد او یک پسر ۱۸ ساله دارد که وی بلافاصله دستگیر و پس از مواجهه حضوری با دختر ۱۶ ساله ، معلوم شد یکی از آدم رباهاست.
وی در تحقیقات اعتراف کرد ، پس از مشاهده دختر جوان که در بزرگراه آزادگان در انتظار تاکسی بود ، او را ربوده و سپس با همدستی ۲ نفر از دوستانش دختر ۱۶ ساله را به دفعات مورد آزار و اذیت قرار داده اند.


پشیمانی بعد از ۲ هفته


متهم در ادامه گفت : روزی که دختر ۱۶ ساله را ربودیم ، هرسه شرب خمر کرده بودیم و چون حالت عادی نداشتیم ، او را تهدید و سپس به دامداری منتقل کردیم و بعد از ۲ هفته با دیدن گریه های دختر ۱۶ ساله ، پشیمان شدیم و او را شبانه به ترمینال منتقل و در این محل رها کردیم.
به دنبال این اعترافات ، ماموران در اقدام ضربتی ۲ متهم دیگر را نیز شناسایی و دستگیر کردند. با صدور قرار قانونی در ارتباط با این متهمان ، تحقیق در خصوص سوابق آنها ادامه دارد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 36
  • ۰۴ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما