اسامی ۴۹ نفر از کاندیداهای تایید صلاحیت شده












فارس منتشر کرد


اسامی ۴۹ نفر از کاندیداهای تایید صلاحیت شده


خبرگزاری فارس: اسامی ۴۹ نفر دیگر از کاندیداهای تایید صلاحیت شده توسط شورای نگهبان منتشر شد.


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، اسامی ۴۹ نفر دیگر از کاندیداهای تایید صلاحیت شده برای شرکت در انتخابات مجلس هشتم که از ۱۶ استان تایید شده‌اند منتشر شد.
اسامی کاندیداها به این شرح است.

* ایلام
رحیم خدایی- ایلام و ایوان
علی‌کرم محمدیان – ایلام و ایوان

* آذربایجان غربی
محمد خضری – پیرانشهر و سردشت
جعفر علی‌ عباسپور- خوی
محمد عباسپور- ماکو و چالدران
محمد میرزایی – میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب
اروج ولیزادگان- نقده و اشنویه

* اصفهان
اکبر سهرابی معز‌اباد – فلاورجان
حجت‌الله طاهری -نجف‌آباد

* تهران
ساماندخت صحرانشین سامانی- شهریار
علی‌ رضایی – کرج
علی‌اصغر شفیعی خورشیدی – کرج

* مرکزی
مجیدگودرزی فراهانی – تفرش ،آشتیان

* تهران بزرگ
علیرضا آقازمانی – تهران،‌ری و شمیرانات
آذین ابراهیمی ساروی – تهران،‌ری و شمیرانات
حمیدرضا آزادی فرد – تهران،‌ری و شمیرانات
فریبا امین‌منصور -تهران،‌ری و شمیرانات
مریم جواهری -تهران،‌ری و شمیرانات
آریا حروفی -تهران،‌ری و شمیرانات
جواد حیران‌نیا-تهران،‌ری و شمیرانات
عبدالمحمد رازانی -تهران،‌ری و شمیرانات
مینا رحیمی سریزدی -تهران،‌ری و شمیرانات
محمد رضایی- تهران،‌ری و شمیرانات
علی زرکوب -تهران،‌ری و شمیرانات
احسان زمانیان- تهران،‌ری و شمیرانات
سید احمد مهدی شمس-تهران،‌ری و شمیرانات
محمدصادق فیاض-تهران،‌ری و شمیرانات
اسماعیل نوده فراهانی -تهران،‌ری و شمیرانات

* خراسان رضوی
محمدرضا دولت‌آبادی – نیشابور

* فارس
رحمت روحانی سروستانی – شیراز
غلامعباس خانزاده – فیروز آباد

* قم
محسن کوهکن ریزی – قم

* کردستان
بابک قطبی – سنندج و دیواندره
محمدابراهیم مرادپور – قروه
رحمان علی‌رمایی- مریوان و سروآباد

* کرمان
محمدعلی کریمی – کرمان و راور

* کرمانشاه
مریم سادات شریف- اسلام آباد غرب و دالاهو
روح‌آلامین حسینی – قصرشیرین و سرپل ذهاب و گیلانغرب
کاظم سلیمی – کرمانشاه

* گلستان
محمدحسن هراتی – کردکوی و ترکمن و بندرگز

* گیلان
شاپور مرحبا- آستارا
محمد شیخیان تعلقی- لنگرود

* مازندران
عزت‌الله یوسفیان ملا- آمل
سیدرمضان شجاعی کیاسری – ساری

* هرمزگان
علی دیرباز – بندرعباس و قشم و ابوموسی

* آذربایجان شرقی
هادی غفاری – تبریز و آذرشهر و اسکو
غلامعلی جعفری سرابی- سراب
حسن فتحعلی‌زاده- کلیبر
علیرضا رنجبری – هشترود