استخدام ، بهانه ای برای فریب دختران جوان

پس از پیگیری یک پرونده از سوی بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی تهران ، مربی یکی از سبک های ورزش رزمی با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.
بازپرس حسین اصغرزاده در ارتباط با این پرونده به خبرنگار ما گفت : چندی پیش دختر جوانی که خود را لیلا معرفی می کرد ، با مراجعه به دادسرا با ارائه شکایتی عنوان کرد از مدتها پیش در جستجوی شغلی آبرومند بودم تا این که آگهی یک روزنامه توجه مرا جلب کرد و پس از تماس تلفنی با صاحب آگهی ، فردی خود را مربی یک باشگاه معرفی و عنوان کرد نیاز به یک منشی دارد. دختر شاکی افزود: وقتی وارد محل شدم یک زن و مرد در آنجا بودند که با ورود من محل را ترک کردند و دقایقی بعد مربی باشگاه به زور مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و در ادامه عنوان کرد؛ اگر موضوع را به کسی نگویم ، مرا به عقد ازدواج خود در خواهد آورد.


دستور تحقیق


بازپرس اصغرزاده افزود: به دنبال این شکایت دستور تحقیق در این زمینه صادر و مشخص شد ، متهم به بهانه استخدام ، دختران جوان را به محل باشگاه کشانده و سپس آنها را مورد آزار و اذیت قرار می دهد و برای برخی دختران نیز حکم ورزشی در سبک های مختلف صادر می کند.بازپرس جنایی افزود: به دنبال این ماجرا ، دستور بازداشت مرد متهم به ماموران کلانتری ۱۲۶ جامی صادر شد و هنگامی که ماموران قصد دستگیری متهم را داشتند ، وی با پلیس درگیر شد که در ادامه دستگیر و به شعبه ۵ پلیس آگاهی منتقل شد. اصغرزاده تصریح کرد: متهم با هویت علی ، اکنون با صدور قرار قانونی در اختیار پلیس قرار دارد و بررسی های اولیه حاکی از گستردگی اعمال مجرمانه وی به بهانه استخدام دختران جوان جویای کار است.


هشدار


بازپرس ویژه قتل تهران با هشدار به دختران جوان از آنها خواست در صورت تمایل به استخدام در شرکتها و اماکن خصوصی ، ابتدا تحقیقات لازم را به عمل آورند و پس از اطمینان از سلامت محیط همراه یکی از بستگان نزدیک خود در این محلها حضور یابند.