محصولات دانلودی

استعدادهای کودکان خود را شناسایی کنید

یکی از راه‌هایی که والدین می‌ توانند استعداد کودکشان را در زمینه خاصی پیدا کنند، بررسی صحبت‌‌های روزمره، فعالیت و عکس العمل‌‌های آن‌ها است.

استعدادهای کودکان خود را شناسایی کنیدجعفر بای آسیب شناس در گفت‌وگو با مُخبر حوزه جوانان و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان بیان داشت: کودکان با هوش معمولاً مورد توجه خانواده‌‌ها، دوستان قرار می‌‌گیرند آن‌ها گاهی جوایزی دریافت می‌‌کنند و بدین ترتیب متمایزی از سایر کودکان هم سن و سال خود بزرگ می‌‌شوند.
 
این آسیب شناس تأکید کرد: وقتی کودکانی که با سایر بچه‌‌ها بازی می‌‌کنند یاد می‌‌گیرند از ایده‌‌های آن‌ها استفاده کنند و احساساتش را بروز دهند.
 
وی در پایان گفت: کودکان با هوش می‌‌توانند مفاهیم پیچیده را درک کنند.
 
انتهای پیام/

مطلب بالا در حوزه خانواده و ازدواج و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۹ February 2016 | 7:48 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما