استعفای حمید درخشان از سرمربیگری خونه به خونه

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم ورزشی، حمید درخشان که در میانه ‌های لیگ یک فوتبال باشگاه‌‌های ایران هدایت تیم خونه به خونه مازندران را پذیرفته بود بعد از عدم موفقیت با این تیم از سمت خود استعفا کرد.

سرمربی مستعفی تیم فوتبال خونه به خونه با انتقاد از اتفاقات رخ داده در لیگ یک، درباره دلایل استعفایش بیان کرد: دیگر نمی‌شد در خونه به خونه کار کنم. در واقع داشتم اذیت می‌‌شدم و عذاب می‌‌کشیدم. تنها چیزی که در لیگ یک وجود ندارد، بحث فنی است.

وی افزود: وقتی بازیکن ما دروازه بان حریف را هم دریبل می‌‌کند و دروازه خالی را به بیرون می‌ زند و یا پنالتی‌‌های ما گل نمی‌شود، دیگر چه باید بگویم. من اسم اینها را بدشانسی می‌‌گذارم و سراغ مباحث دیگر نمی‌روم!

سرمربی مستعفی خونه به خونه درباره اینکه آیا از حضور در لیگ دسته اول پشیمان نیست؟ بیان کرد: خیر، اتفاقا حضور در لیگ دسته اول تجربه خوبی بود. بین لیگ یک و لیگ برتر تفاوت‌‌های زیادی هست. تنها چیزی که در لیگ یک وجود ندارد، بحث فنی است و مسائل دیگری دخیل است.

درخشان در پاسخ به این سئوال که آیا منظورش زد و بند در لیگ دسته اول است، تأکید کرد: منظور من شامل هر چیزی می‌‌شود که فکرش را بکنید.

درخشان جانشین اکبر میثاقیان در این تیم شده بود.