استفاده از سگ های گرسنه برای آزار ۱۵ دختر دانش آموز

:سرکرده باند آزار و اذیت دختران دانش آموز در کرج پس از ۹ماه فرار دستگیر شد و راز ۱۵فقره جرم سیاه اعضای باند را فاش کرد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، اوایل اردیبهشت ماه امسال زنی به اداره اطلاعات امنیت عمومی استان تهران مراجعه و از ۴مرد شرور به اتهام آزار و اذیت دختر ۱۵ساله اش شکایت کرد و گفت ، دخترش پس از آزار و اذیت متهمان در بیمارستان بستری شده است و در وضعیت روحی بدی به سر می برد.
به دنبال این شکایت ، ماموران به بیمارستانی که قربانی نوجوان در آنجا بستری بود، عزیمت کردند و به تحقیق از او پرداختند.


دختر دانش آموز در دام افراد شرور


دختر دانش آموز در تشریح ماجرا به پلیس گفت: ۸ ماه قبل وقتی به مدرسه می رفتم ، مرد جوانی راهم را سد کرد و از من خواست تا با او رابطه دوستی برقرار کنم ، اما قبول نکردم ، مزاحمت هایش ادامه یافت تا این که چند روز پیش این مزاحم خیابانی مرا با زور و تهدید چاقو ربود و همراه ۳ نفر از دوستانش به باغی در ماهدشت کرج برد و مورد آزار و اذیت قرار دادند و با گوشی تلفن همراه از این صحنه ها فیلمبرداری و تهدید کردند اگر از آنها شکایت کنم ، فیلم تهیه شده را در شهر توزیع می کنند.
با اطلاعاتی که ماموران از دختر دانش آموز به دست آوردند، چهره نگاری رایانه ای از مردان آزارگر صورت گرفت و جستجو برای یافتن آنها آغاز شد تا عاقبت ماموران پس از چند هفته موفق به شناسایی و دستگیری ۳نفر از متهمان آزارگر شدند.
با انتقال متهمان به اداره اطلاعات امنیت عمومی استان تهران ، آنها در بازجویی به جرایم خود اعتراف و اظهار کردند سرکردگی باند ر ا مرد شروری به نام احسان به عهده داشته است.
تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا این که ۲ دختر دانش آموز هم با مراجعه به مرکز پلیس از متهمان شکایت و آنها را شناسایی کردند و متهمان روانه زندان شدند.
جستجوهای پلیسی برای یافتن سرکرده باند و دیگر همدستان وی ادامه یافت تا این که ماموران ۲ روز پیش مخفیگاه احسان سرکرده باند را شناسایی و او را در یکی از محله های کرج دستگیر کردند. با انتقال این متهم به مرکز پلیس ، وی در بازجویی راز سیاه اعضای باندش را فاش کرد.


اعترافات تکان دهنده سرکرده باند


احسان شرور آزارگر در اظهاراتش به پلیس گفت: من و اعضای باند با پرسه زدن در اطراف مدارس دخترانه کرج ، به بهانه دوستی آنها را فریب می دادیم و به باغ متروکه ای در ماهدشت کرج منتقل می کردیم.
وی افزود: ابتدا با ۳دختر نوجوان دانش آموز دوست شدیم و پس از فریب ، آنها را به باغ متروکه کشاندیم ، قربانیان وقتی به نقشه شوم ما پی بردند، قصد فرار داشتند، اما برای این که مانع فرارشان شویم با سگ هایی که در باغ متروکه نگهداری می کردیم ، قربانیان خود را می ترساندیم که اگر به خواسته ما تن ندهند، آنها را غذای سگها خواهیم کرد.
متهم ادامه داد: وقتی دختران دانش آموز مغلوبمان می شدند، آنها را به همراه اعضای باند مورد آزار و اذیت قرار می دادیم و با گوشی تلفن همراه از صحنه های آزار و اذیت آنها فیلمبرداری می کردیم تا آنها از ما شکایت نکنند و راز جرایم سیاهمان فاش نشود و تاکنون ۱۵ دختر را مورد آزار و اذیت قرار داده ایم.
به دنبال اعتراف تکان دهنده مرد شرور، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی کرج ، سرکرده باند را با قرار قانونی بازداشت موقت کرد تا در ادامه تحقیقات پلیسی راز دیگر جرایم اعضای این باند و مخفیگاه دیگر متهمان فراری فاش شود.