استقلال آب پاکی را روی دست عنایتی ریخت

رضا عنایتی به استقلال نمی رود

علی نظری معاون باشگاه استقلال تأیید کرد که رضا عنایتی مهاجم سابق آبی‌پوشان که با تیم پدیده قرارداد دارد، در فهرست خرید استقلال نیست.

رضا عنایتی به استقلال نمی رود

در حالی که رضا عنایتی از ابتدای فصل نقل و انتقالات زمان زیادی را صرف حضور احتمالی در جمع آبی ها و مذاکره با مسوولان این باشگاه کرده بود، حالا با پر شدن فهرست ۱۸ نفره باشگاه استقلال مشخص است که جایی برای او وجود ندارد. استقلال در حال حاضر و با حضور میلاد سلیمان فلاح و وحید طالب لو، تنها ۲ جای خالی در فصل نقل و انتقالات دارد که قطعا هیچ کدام از آنها به عنایتی نخواهد رسید.

نظری در ادامه بیان کرد: ما از فردا فعالیت خود در بازار نقل و انتقالات را آغاز می‌ کنیم اما یقینا آقای عنایتی در فهرست خرید استقلال حضور ندارد.

عنایتی که مدتی است از تیررس رسانه ها خارج شده، تلاش زیادی کرد تا به استقلال برود و فوتبال خود را در آنجا تمام کند اما ظاهرا اوضاع بر وفق مراد او پیش نخواهد رفت و این بازیکن باید این فصل را در پدیده به پایان برساند.

عنایتی نیز پس از این صحبت‌ها واکنش تندی داشت.  او گفت که ۵ سال سکوت کرده ولی اگر حقایق را بگوید خیلی ها نمی‌ توانند سرشان را بالا بگیرند.

از قلعه‌نویی و افشارزاده تشکر می‌کنم
از آقای قلعه‌نویی که در برنامه رادیویی اعلام کرد که من را می‌ خواهد تشکر می‌ کنم و برای آقای افشارزاده هم احترام خاصی قائلم. آنها نشان دادند که حسن نیت دارند و من اصلا از دست آنها ناراحت نیستم.

آقای نظری چرا به من زنگ زدی؟
آقای نظری تو که من را نمی‌ خواستی چرا به من زنگ زدی؟ من فکر می‌ کردم حداقل تو یکی مردی وقتی که قرار است من را در جذب نکنی چه دلیلی دارد که به من زنگ بزنی و بگویی به استقلال بیا. خود هم معنی این کارها را نمی‌ فهمم!

با همین کارها استقلال به اینجا رسیده است
۵ سال سکوت کردم و چیزی نگفتم چون تیم محبوبم را دوست داشتم اما حالا می‌ گویم که استقلال با همین …. به اینجا رسیده است. نمی‌ خواهم ماجرا را بیشتر از این باز کنم اما مطمئن باشید این باشگاه حتما یک مشکلی داشته که کارش به اینجا رسیده است و الان نتیجه نمی‌ گیرد.

من رحمتی و سیاوش اکبرپور نیستم
من مهدی رحمتی و سیاوش اکبرپور نیستم که من را بیرون کنند و سکوت کنم. آقایان بدانید من اگر دهانم را باز کنم حرف هایی می‌ زنم که نتوانید سرتان را بالا کنید. من که کاری به کارتان ندارم که این صحبت ها را مطرح می‌ کنید.

افتخار می‌ کنم که در پدیده می‌ مانم
من در پدیده می‌ مانم و به این موضوع افتخار می‌ کنم. بارها هم گفته ام که حتی اگر یک هوادار پدیده از من ناراحت باشد، در این تیم خواهم ماند. خدا را شکر که حالا هم همین اتفاق افتاده است و من مشکلی ندارم.

منبع: ورزش ۳