استقلال بدون عمران‌زاده تا پایان فصل

استقلال بدون عمران‌زاده تا پایان فصل

ورزش > فوتبال – همشهری آنلاین:
مدیر عامل استقلال گفت، عمران‌زاده مصدوم است و تا پایان فصل استقلال را همراهی نخواهد نمود.

گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ بهرام افشارزاده درباره وضعیت عمران زاده گفت : ظهر امروز (شنبه ۴ اردیبهشت) جلسه‌ای با حنیف عمران زاده بازیکن خوب، متعصب و دوست داشتنی استقلال داشتم .شوربختانه حنیف از مصدومیت کهنه‌ای رنج می‌‌برد که این آسیب‌دیدگی در دیدار‌‌های سنگین نیم فصل هم تشدید شد.

افشارزاده ادامه داد: حنیف فعلا در حال فیزیوتراپی است و در جلسه امروز مشخص شد وی به علت مصدومیت توانایی همراهی استقلال را تا پایان فصل ندارد.

سرپرست استقلال با تمجید از عملکرد مدافع تیمش اضافه نمود: حنیف فرزند استقلال است. او همواره با تعصبی مثال زدنی در بازی ‌ها و حتی در تمرینات تیم حاضر شده است. باشگاه استقلال هم همیشه قدر بازیکنان متعصب و غیرتمند خود را می‌‌داند، هر چند غیبت حنیف در بازی‌‌های پیش رو خـبـر بسیار بدی برای ما بود اما امیدوارم عمران‌زاده پس از برطرف شدن مصدومیت‌اش دوباره به خانه خودش برگردد.

به گفته افشارزاده، استقلال تا پایان فصل از بازیکنان جایگزین حنیف عمران زاده در خط دفاعی استفاده می‌‌کند.

به گزارش خبرینه و به نقل از همشهری آنلاین، اظهارت افشارزاده با اطلاعاتی که پیش‌تر در این خصوص منتشر شد مغایرت دارد. پرویز مظلومی در خصوص اینکه چرا نام عمران‌زاده را در فهرست بازی با فولاد قرار نداده است گفت که وی را در اختیار باشگاه گذاشته و عمرا‌ن‌زاده نیز در شبکه اجتماعی با کنایه به سرمربی‌اش شایعات در خصوص مصدومیت‌اش را تکذیب کرده‌ بود.