اسکولاری: اصفهان جذاب است، ۱۵ تخته فرش خریدم!

فیلیپه اسکولاری پس از شکست سنگین تیمش مقابل ذوب آهن اظهار داشت: امروز اصلا خوب بازی نکردیم و بر عکس حریف ما فوق العاده ظاهر شد.

وی ادامه داد: مسوولیت باخت امروز بر عهده من است؛ ولی امیدوارم در ادامه راه موفق باشیم. 


سرمربی بنیادکار در خصوص عدم استفاده از ریوالدو گفت: این بازیکن از ناحیه مچ مصدوم بود ولی امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانیم از وی استفاده کنیم.


  اسکولاری در خصوص اینکه آیا تیم ذوب آهن شانس فینالیست شدن در آسیا را دارد یا خیر گفت:بازی امروز این تیم مرا تحت تاثیر قرار داد و با وجود اینکه می دانم در گروه ما رقابت سنگین و سخت است، ولی معتقدم ذوب آهن حتی می تواند فینالیست لیگ قهرمانان آسیا شود. در بازی امروز این تیم فشار زیادی به دروازه ما وارد کرد و بعد از زدن گل اول مصمم تر از قبل به کارش ادامه داد.
 وی در خصوص مربیگری اش در آسیا گفت: خوشحالم که در این قاره مربیگری می کنم چون در اینجا استعدادهای زیادی وجود دارد.
سرمربی بنیادکار در ادامه در خصوص اینکه در صورت ارائه پیشنهاد آیا حاضر است سرمربی تیم ملی ایران شود یا خیر گفت: تا پایان سال جاری با بنیادکار قرارداد دارم و فقط به این تیم فکر می کنم؛ بنابراین نمی توانم به پیشنهاد دیگری فکر کنم.
 وی در خصوص شهر اصفهان نیز گفت: اصفهان شهر بسیار جذابی است و فکر نمی کردم اینقدر مدرن باشد. اینجا واقعا مردم خونگرم و میهمان نوازی دارد و من سورپرایز شدم اما باید بگویم فرش در اینجا بسیار گران است، با این وجود ۱۵ تخته فرش خریدم و شاید باز هم خرید کنم.
 اسکولاری در پایان در پاسخ به سوال یک خبرنگار که پرسیده بود در خصوص شکست چلسی مقابل اینتر میلان چه نظری دارد گفت: من دیگر مربی چلسی نیستم و نمی توانم به این سوال پاسخ بدهم.
تیم ذوب آهن امروز در سومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا با ۳ گل بنیادکار ازبکستان را مغلوب کرد.

 ابراهیم زاده: از اینکه اقتدار فوتبال ایران را نشان دادیم خوشحال هستم


سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: با پیروزی مقابل تیم قدرتمند بنیادکار ازبکستان از اینکه اقتدار فوتبال ایران را نشان دادیم خوشحال هستم.
 “منصور ابراهیم زاده” پس از پیروزی تیمش مقابل بنیاد کار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش بازیکنان ما قابل تقدیر بود وآن ها به دنبال این بودند که تفکرات مرا در زمین پیاده کنند.
وی افزود: بنیاد کار تیمی بود که در ۹۰ مسابقه شکست نخورده و از این لحاظ رکورددار است.
وی در خصوص دیدار برگشت تیمش مقابل بنیاد کار گفت: در ازبکستان کار سختی داریم چون آنها از میزبانی خوب استفاده می کنند و مثل ما تماشاگران پر جنب و جوشی دارند اما ما هم برای بازی برگشت برنامه داریم.
سرمربی ذوب آهن در پاسخ به این پرسش، آیا فکر می کردید تیم ذوب آهن با سه گل برنده شود گفت: ما به پیروزی فکر می کردیم ومیل به بردن در بازیکنان من بود ضمن اینکه آنها تصور نمی کردند که ما اینقدر قوی باشیم.
ابراهیم زاده با بیان اینکه شخصیت اسکولاری برای من قابل احترام است تصریح کرد: او یک مربی حرفه ای بوده و رهبری یک تیم حرفه ای را بر عهده دارد اما باید گفت که برد و باخت همیشه در فوتبال وجود دارد اما خوشحالم که یک تیم با چنین مربی مقتدری را شکست دادیم .
فوتبال۳
پنج‌شنبه ۰۵/۰۱/۱۳۸۹