محصولات دانلودی

اشک‌‌های بنا بعد از المپیکی‌شدن سوریان + عکس

اصرار حضور چهار باره سوریان در مسابقات انتخابی المپیک به چالشی بزرگ برای کشتی فرنگی و بنا تبدیل شده بود که در نهایت این تصمیم به ثمر نشست.

اشک‌‌های بنا بعد از المپیکی‌شدن سوریان

اشک‌‌های محمد بنا

حمید سوریان کشتی گیر ۵۹ کیلوگرم فرنگی ایران بالاخره امروز بعد از پشت سر گذاشتن ۴ تورنمنت انتخابی راهی المپیک شد تا طلسم را بشکند. محمد بنا سرمربی تیم ملی که رابطه نزدیک او و سوریان همیشه زبان زد بوده است بعد از راهیابی مرد ۵۹ کیلوگرم اشک می‌ ریخت و حمید را در آغوش داشت.

اینکه اشک او از سر ذوق بوده بر همه آشکار است اما این فینال رهایی از روزها فشار، اضطراب و سختی بود. بنا قبل از این مسابقات ۳ بار سوریان را به دیدارهای گزینشی فرستاده بود و او موفق به حضور در ریو نمی شد که این فشار زیادی را به همراه داشت که چه بر سر سوریان آمده یا اینکه چرا کشتی گیر دیگری در این وزن به مسابقات نمی رود؟

  اشک‌‌های بنا بعد از المپیکی‌شدن سوریان

اشک‌‌های بنا بعد از پیروزی سوریان

بنا پای حمید سوریان و تصمیمی که گرفته بود ماند و پسر دوست داشتنی خود را که ماه ‌ها وزن کم کرده بود و تمرینات سختی را می‌ گذارند راهی استانبول کرد تا بالاخره او را المپیکی ببیند. این تصویر اولین واکنش محمد بنا به سوریان بود.

ورزش سه

اخبار مرتبط:

محمد بنا: از المپیک ممنونم که مرا محبوب کرد!+تصاویر

دختر محمد بنا فقط به خاطر پول پدرش را دوست دارد!

تبریک ویژه بنا به حمید سوریان (عکس)

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ May 2016 | 2:41 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما