عکس های جالب از اشیاء جامانده در حرم امام رضا (ع)

وسایل اشیاء گم شده در حرم امام رضا

باشگاه خبرنگاران: هر ساله زائران متعددی از نقاط مختلف کشور و برخی کشورهای دنیا به حرم مطهر امام رضا (ع) درشهر مشهد مشرف می‌شوند. خیلی دور از ذهن نیست که این زائران بر اثر ازدحام و تراکم جمعیت در اماکن متبرکه رضوی برخی اشیاء خود را از قبیل وجوه نقد،‌ زیورآلات،‌ ساعت، تلفن همراه و‌ مدارک را گم کنند.

اشیاء پیدا شده‌ای که در سطح حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) توسط خادمان و زائران رویت و به دفتر اشیاء پیدا شده تحویل داده می‌شود، در ابتدا توسط کارکنان آموزش دیده این دفتر، طبقه‌بندی و در سیستم‌های مربوط، ثبت و نگهداری می‌شود.

درصورت عدم مراجعه حضوری مالکان اشیا، در مدت مشخص شده، کارکنان این دفتر ضمن بررسی از طریق اطلاعات موجود در وسایل پیدا شده اقدام به اعلام از طریق اداره پست مرکزی نموده و یا از طریق تلفن همراه و مدارک شناسایی پیدا شده، این اقلام را به محل اقامت آنان ارسال می کنند.

شماره تلفن ۰۵۱۳۲۰۰۳۸۴۰ برای استعلام تلفنی اشیاء پیدا شده در حرم امام رضا (ع) اختصاص داده شده‌ است و بصورت ۲۴ ساعته پاسخگویی هموطنان از تمامی نقاط کشور است.

وسایل اشیاء گم شده در حرم امام رضاوسایل اشیاء گم شده در حرم امام رضاوسایل اشیاء گم شده در حرم امام رضاوسایل اشیاء گم شده در حرم امام رضاوسایل اشیاء گم شده در حرم امام رضاوسایل اشیاء گم شده در حرم امام رضاوسایل اشیاء گم شده در حرم امام رضاوسایل اشیاء گم شده در حرم امام رضاوسایل اشیاء گم شده در حرم امام رضاوسایل اشیاء گم شده در حرم امام رضاوسایل اشیاء گم شده در حرم امام رضا