آخرین مطالب
گرانترین کالاها و محصولات فروش اینترنتی در ایراندرج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!

اصول چت همزمان با حداقل ده نفر

اگه موجود بسیار لُپ لُپ و شیرین زبانی هستید و در فضای مجازی هواخواه زیادی دارید و مایل نیستید که رو هیچ کس را زمین بگذارید،از این اصول می توانید استفاده کنید:

توضیح:در اینجا کسانی که میخواهید با آنها صحبت کنید از ۱ تا ۱۰ شماره گذاری شده اند.

۱٫ فرد شماره یک سلام میکند،شما بسیار با آب و تاب و غیر منتظره جواب میدهید: سلام عزیزک ملوسک مانند!!! به شکلی که فرد شماره یک وارد حالت خلسه یا جذبه(ecstasy) می شود و دقایقی در بهت و شگفتی می ماند و شما تا زمانی که از این حالت بیرون بیاد فرصت پیدا می کنید با فرد شماره ۲ صحبت کنید.

۲٫فرد شماره ۲ سلام می کند،شما متقابلا سلام می کنید.فرد شروع می کند به گزارش دادن عملکرد یک هفته اخیر زندگی خود ولی شما درگیر صحبت کردن با فرد شماره ۳ هستید و بعد از ده دقیقه میتوانید جواب دهید:گل منگولی جان به نظرم اینترنتت قطع شده چون ده دقیقهِ هیچ پیامی برا من نیومده! در اینجا تا زمانی که فرد مورد نظر دستگاه و اینترنت و برق و باطری و… را چک کنه شما فرصت پیدا می کنید به صحبت با فرد دیگر بپردازید.

۳٫فرد شماره ۳ که آدم منطقی هست از او اجازه گرفته و می گویید: ببخشید سِرکه نمکی جان، دارم با استادم صحبت میکنم و تا چند دقیقه دیگه جواب میدم.

۴٫فرد شماره ۴ که از همه مظلوم تر است بعد از سلام دادن شما میتوانید کلا چراغ خود را خاموش کنید و فرد مورد نظر را دچار حالت مخوفی به نام “درکف ماندگی”کنید.

۵٫فرد شماره ۵ فردی بسیار گستاخ و منفور است،هرچی بال بال میزنه و buzz میزنه شما هیچ علاقه ای به حرف زدن ندارید.اصلا خودتون را نگران نکنین بعد ده دقیقه خسته شده و به سراغ فرد دیگری خواهد رفت.
سلیمانی