اطفای شعله‌های آتش در یک منزل مسکونی پرده از یک جنایت خانوادگی برداشت

اطفای حریق از سوی ماموران آتش‌نشانی در یک منزل مسکونی، پرده از یک جنایت خانوادگی برداشت.


به گزارش خبرنگار «حوادث» ایسنا، این حادثه در ساعت ۱۱:۵۵ امروز در طبقه پنجم یک ساختمان مسکونی واقع در «مرادآباد»، انتهای بزرگراه اشرفی اصفهان رخ داد.


در این میان به محض اطلاع حادثه به ستاد فرماندهی آتش‌نشانی بلافاصله ماموران ایستگاه ۵۵ به محل حادثه اعزام شده و عملیات اطفای حریق را آغاز کردند.


این در حالیست که ماموران امدادی حین مهار و خاموش کردن حریق در این ساختمان مسکونی با جسد شخصی کهنسال و بدن نیمه جان پسری جوان در حالی که به شدت دچار سوختگی شده، به صورت نامناسب در یکی از اتاق خواب‌ها مواجه شدند.


در این میان با توجه به این که شدت آتش سوزی به حدی نبود که منجر به کشته و مجروح شدن این دو تن شود، احتمال وقوع جنایتی پیش از وقوع حادثه در این منزل افزایش یافت.


به گزارش ایسنا ماموران کلانتری ۱۴۰ «باغ فیض» بلافاصله جهت روشن شدن موضوع به محل حادثه عزیمت کردند.


بدین ترتیب در تحقیقات به عمل آمده از اهالی و ساکنان این ساختمان مسکونی مشخص شد: پسر جوان این خانواده در پی درگیری با پدر ۷۳ ساله و برادر جوان خود، آنها را با شیئ سنگین مضروب کرده و پیش از خروج از منزل، محل را به آتش کشیده است.


محمد تورنگ، رییس مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی تهران بزرگ در خصوص این حادثه به ایسنا گفت: پدر این خانواده به دلیل شدت جراحت ناشی از وارد کردن ضربات آلت قتاله کشته و برادر ضارب نیز مجروح شده است.


وی اضافه کرد: مجروح این حادثه جهت درمان بلافاصله با اعزام نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد.


به گفته تورنگ، تحقیقات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری متهم به قتل متواری آغاز شده است.