محصولات دانلودی

اعتراض ایرانیان مقیم آمریکا به فیلم ضد ایرانى ۳۰۰

جشن فرهنگى ایرانیان مقیم آمریکا به مناسبت نوروز ،‌ به اعتراض آنان به فیلم ضد ایرانى ۳۰۰ تبدیل شد.

به گزارش سرویس هنرى آریا، ایرانیان مقیم آمریکا که براى برگزارى جشن سالانه نوروز به نیویورک آمده بودند ، دیروز (یک شنبه) در خیابان مدیسون این شهر ضد فیلم ۳۰۰ تظاهرات کردند.


ایرانیان دست نوشته هایى با خود حمل مى کردند که در آن ها نوشته شده بود ” فیلم ۳۰۰ مروج تنفر و نژادپرستى است” ، “هالیوود ننگت باد” و “فیلم ۳۰۰ دروغ است ” .


تظاهرکنندگان همچنین نمونه اى از عکس هاى پادشاه و سربازان ایرانى در دوران هخامنشى را با خود حمل مى کردند که زیر آن خطاب به هالیوود نوشته شده بود این ها عکس هاى پادشاه و سربازان ایرانى بوده اند و نه آن چیزى که شما در فیلم ۳۰۰ نمایش داده اید.


در فیلم ۳۰۰ که به یکى از نبردهاى خشایارشاه با سربازان یونانى در ۴۸۰ سال پیش از میلاد مسیح پرداخته شده است ،‌ به گفته مورخان واقعیت هاى تاریخى ، ضد ایرانیان تحریف شده است.


برخى از مورخان آمریکایى نیز تصریح کرده اند فیلم ۳۰۰ از نظر تاریخى دروغ است و ربطى به واقعه نبرد خشایارشاه و یونانى ها ندارد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما